Вівторок
14.05.2024
20:40

Встановлення бази - Сторінка 3 - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Встановлення бази (Встановлення, проблеми, запуск, користування)
Встановлення бази
HOUSEДата: Субота, 04.12.2010, 16:00 | Повідомлення # 31
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (nikomed59)
Сьогоднішні дані збережені. Архівні дані з 27.12.10. по 02.12.10. не відновлюються.

Можливо, не правильно зберегло архів wacko Правда, мені таке ще не траплялось. Можна переносити не архівний файл, а файл бази даних: Розташування папки - Hospital10_s (папка) - Hospital10Data (папка) - H10_F066.mdb.
PS. Можете заархівувати і прикріпити один з файлів архіву бази. Подивлюсь що не так. (краще додати до Каталогу файлів - завантажу собі та видалю (для збереження конфіденційності даних)).


З повагою.
 
nikomed59Дата: Субота, 04.12.2010, 22:43 | Повідомлення # 32
Писар
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Статус: Offline
1 .Що означає в /Налаштування/ Системні/Аккаунти, защита базы/ - shіft, Propertis. Для чого використовують?
2. Під час роботи з / Новий пацієнт/ в графі 8/Діагноз при направленні/ Некоректно сформульовано діагноз, подвійний діагноз ( діагноз. ; діагноз,.).
Як виправити ці помилки, у яких таблицях.
 
HOUSEДата: Неділя, 05.12.2010, 09:11 | Повідомлення # 33
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Доброї пори доби.
1. Не реалізовано (для захисту від відкриття бази за допомогою shіft) .
2. Не зрозумів. Прикріпіть, будь ласка, скрин.
PS. В присланому Вами файлі останній вхід в базу виконано 29.11 (програме веде лог). Можливо, Ви переплутали бази для архівування і роботи. Також у ньому є якийсь глюк wacko - підключилась з першого разу, а відновились з неї дані лише з другого. sad


З повагою.
 
nikomed59Дата: Неділя, 05.12.2010, 13:28 | Повідомлення # 34
Писар
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Статус: Offline
Доброго дня. Надаю даний скрин.
1Чи можу продовжувати роботуз цією версією?
2 При повторному внесенні даних починаючт з 29.11.10. чи не вплине це на роботу програми.
Прикріплення: 9552559.jpg (496.5 Kb)


Повідомлення відредагував nikomed59 - Неділя, 05.12.2010, 13:50
 
HOUSEДата: Неділя, 05.12.2010, 18:16 | Повідомлення # 35
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Доброї пори доби.
Quote (nikomed59)
1Чи можу продовжувати роботуз цією версією?

Можна. В чому глюк - не розумію. Але краще завантажте і встановіть оновлення (вчора виклав, всі Ваші дані збережуться).
Quote (nikomed59)
2 При повторному внесенні даних починаючт з 29.11.10. чи не вплине це на роботу програми.

Не вплине, але бажано перевірити цілісність бази з даними (Hospital10_s (папка) - Hospital10Data (папка) - H10_F066.mdb) - відкрити її з натиснутим shіft; а ще краще - створіть нову порожню базу і імпортуйте дані з попередньої (якщо вмієте).
PS. З діагнозами глюку нема - вони відрізняються. Access групує посимвольно. Так, наприклад, в "Двобічна бронхопневмонія" (з скрину) різна кількість пробілів між словами. Інші діагнози теж не однакові.
PPS. Яка у Вас версія Access ? З 2010 були проблеми sad


З повагою.
 
nikomed59Дата: Неділя, 05.12.2010, 22:39 | Повідомлення # 36
Писар
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Статус: Offline
1. Нажаль я не програміст. Створити нову порожню базу і імпортуйти дані з попередньої - не вмію. Якщо підкажете буду вдячний.
2. Я мав наувазі видалення подвійних діагнозів, виправлення граматичних помилок, неправильності в написанні діагнозу.
3. У мене Access 2003. Пробував ставити Access 2007 працює, але пагано - не відкриває Word.
4. Чи можна закидувати скановані виписки (Word документ з малюнком- ЕКГ). в щоденник. Або що можете запропонувати?


Повідомлення відредагував nikomed59 - Неділя, 05.12.2010, 22:43
 
HOUSEДата: Понеділок, 06.12.2010, 16:14 | Повідомлення # 37
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1. Можливо, на вихідні.
2. У формі "Детально" можна правити всі дані пацієнта. Чи Ви пропонуєте надати можливість редагувати діагнози списком ? Цікава, варта уваги ідея wacko
4. Додавати малюнки не пробував. А навіщо це Вам потрібно, якщо не секрет ?


З повагою.
 
nikomed59Дата: Понеділок, 06.12.2010, 19:31 | Повідомлення # 38
Писар
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Статус: Offline
Вітаю колего. Дякую за поради.
2.Так можливість редагувати діагнозів при направленні, при поступленні, основний діагноз.
4. Скановані заключення, консультації, виписки з інших установ написані від руки, данаміка ЕКГ - щоб ці дані могли
зберігатись в електронному вигляді, прикріпивши це у щоденнику пацієнта.

Встановив обновленя 83_Hospital10_upda. Як я Вам писав, до цього обновлення , переклав на укр. мову населені пункти. Після обновлення відновились рос. мовою населені пункти. Чи доцільно міняти на укр.мову в таблицях
РОINTS13

Повідомлення відредагував nikomed59 - Понеділок, 06.12.2010, 21:31
 
HOUSEДата: Понеділок, 06.12.2010, 20:04 | Повідомлення # 39
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Доброго вечора, колего.
Quote (nikomed59)
Встановив обновленя 83_Hospital10_upda. Як я Вам писав, до цього обновлення , переклав на укр. мову населені пункти. Після обновлення відновились рос. мовою населені пункти. Чи доцільно міняти на укр.мову в таблицях РОINTS13

Не доцільно. При оновленні все знову буде втрачено. Якщо маєте бажання перекласти - перекладіть, заархівуйте основну базу і викладіть у каталог файлів. Внесу переклад в оновлення.
PS. Планується з нового року написання нової версії. Але ця, по меншій мірі ще рік, буде актуальною.

Quote (nikomed59)
4. Скановані заключення, консультації, виписки з інших установ написані від руки, данаміка ЕКГ - щоб ці дані могли зберігатись в електронному вигляді, прикріпивши це у щоденнику пацієнта.

Поки що не планується. Найзручніша реалізація даної функції - це збереження даних в окремій папці, а в базі зберігати лише посилання на ці файли.


З повагою.
 
nikomed59Дата: Понеділок, 06.12.2010, 21:40 | Повідомлення # 40
Писар
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Статус: Offline
Вибачте. Що означає основна база.
 
HOUSEДата: Понеділок, 06.12.2010, 21:42 | Повідомлення # 41
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (nikomed59)
Що означає основна база.

База з модулями (в якій Ви редагували таблицю РОINTS13) - Hospital10.mde


З повагою.
 
nikomed59Дата: Понеділок, 06.12.2010, 22:05 | Повідомлення # 42
Писар
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Статус: Offline
При прописці плану лікуваня Назва препарату йде дублювання в графі доза
Цефазолін Цефазолін
Алоє Алоє
віт В1 1
віт В6 6
Що порадите робити.
 
HOUSEДата: Понеділок, 06.12.2010, 22:10 | Повідомлення # 43
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (nikomed59)
При прописці плану лікуваня Назва препарату йде дублювання в графі доза Цефазолін Цефазолін Алоє Алоє віт В1 1 віт В6 6 Що порадите робити.

Відредагувати довідник медикаментів - прописати дози smile Наприклад віт В1 5% 1,0 і в графі доза буде 1,0
PS. Також можна подивитись тут .


З повагою.
 
nikomed59Дата: Понеділок, 06.12.2010, 22:58 | Повідомлення # 44
Писар
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Статус: Offline
У мене є простенька програма написання протоколів УЗД, правда на російській мові. Хотів би поділитись. Можливо хтось зробив би переклад на укр. мову
 
HOUSEДата: Вівторок, 07.12.2010, 07:01 | Повідомлення # 45
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (nikomed59)
У мене є простенька програма написання протоколів УЗД, правда на російській мові. Хотів би поділитись. Можливо хтось зробив би переклад на укр. мову

Викладайте у "Файли". smile
PS. Переклад не завантажений. sad


З повагою.
 
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Встановлення бази (Встановлення, проблеми, запуск, користування)
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов