Вівторок
23.01.2018
20:31
Форма входу
Пошук
Вибір розділу
Програми [20]
Протоколи для дорослих [26]
Протоколи для дітей [12]
Уніфікованіпротоколи [1]
Регламентація служб [25]
Накази МОЗ [33]
Закони [3]
Інші нормативні акти [6]
Архів [18]
Нові надходження
06.10.2016
Наказ МОЗ України від 09.09.2014 № 635 
05.10.2016
Оновлення до програми АРМ лікаря стаціонару 10 V 2.6.Light.150109 
12.09.2013
Оновлення для програми АРМ лікаря поліклініки V1.1.130912 
09.09.2013
Оновлення до програми АРМ лікаря поліклініки 
05.08.2013
Наказ МОЗ №629 від 22.07.2013 
Друзі сайту
Історія Тернополя
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...

Каталог файлів

Головна » Файли » Накази МОЗ

Наказ МОЗ № 67 від 14.02.2007
[ Викачати з сервера (183.1Kb) ] 15.08.2009, 21:10
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ 
N 67 14.02.2007
м.Київ
Про затвердження тимчасового галузевого класифікатора медичних процедур (послуг) та хірургічних операцій  
З метою забезпечення реалізації статті 11 Закону України "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" щодо розроблення медичних стандартів та протоколів лікування, а також покращання якості медичного обслуговування населення та уніфікації підходів до медичної допомоги населенню 
НАКАЗУЮ: 
1. Затвердити тимчасовий галузевий класифікатор медичних процедур (послуг) та хірургічних операцій (додається). 
2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій запровадити в діяльність лікувально-профілактичних закладів тимчасовий галузевий класифікатор медичних процедур (послуг) та хірургічних операцій з 1 квітня 2007 року. 
3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій, головним позаштатним спеціалістам МОЗ України щорічно до 1 листопада надавати пропозиції щодо внесення змін до тимчасового галузевого класифікатора медичних процедур (послуг) та хірургічних операцій в умовах лікувально-профілактичних закладів, з метою його удосконалення, до Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню МОЗ України. 
4. Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню МОЗ України забезпечити внесення змін та доповнень до тимчасового галузевого класифікатору медичних процедур (послуг) та хірургічних операцій.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гайдаєва Ю. О. 

  Міністр Ю.В.Поляченко


Категорія: Накази МОЗ | Додав: HOUSE | Теги: класифікатора медичних процедур, (послуг) та, хірургічних операцій, Наказ МОЗ № 67 від 14.02.2007
Переглядів: 5019 | Завантажень: 954
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов