Середа
21.11.2018
19:15

Каталог статей

Головна » Статті » Важкість стану пацієнтів

Оцінка важкості загального стану хворого
Задовільний стан (відповідає - клас 1 за ASA) -
хворі, у яких захворювання локалізоване та не викликає соматичних розладів (практично здорові), тобто хворі без порушення життєво-важливих функцій.
Стан середньої важкості (клас 2 за ASA) -
хворі з легкими або помірними порушеннями, які незначно впливають на життєдіяльність організму без виражених зрушень гомеостазу.
Важкий стан (клас 3 за ASA) -
хворі з вираженними порушеннями вітальних функцій по 1 - 2 показниках, які можуть бути компенсовані в результаті лікування.
Вкрай важкий стан (клас 4 за ASA) -
хворі з грубими порушеннями вітальних функцій по декількох параметрах, які складають велику небезпеку для життя та потребують постійної медикаментозної підтримки.
Термінальний стан (клас 5 за ASA) -
хворі з критичними порушеннями вітальних функцій, стан яких настільки важкий, що можна очікувати їх смерті на протязі 24 годин, незалежно від лікувальних заходів.
Категорія: Важкість стану пацієнтів | Додав: HOUSE (10.10.2010)
Переглядів: 5107 | Теги: важкість стану хворого, загальний стан хворого, за проф. Чернієм, ASA | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов