Рекомендації щодо виявлення та допомоги вагітним жінкам з проявами ГРВЗ в умовах пандемічного грипу Витяг: 1.Телефонний контакт лікаря акушера-гінеколога, акушерки ж/к. 2. При огляді вагітної жінки визначається ступінь вираження симптомів. 2.1. Амбулаторне лікування (при неускладнених формах без підвищення температури). - при підвищенні температури – госпіталізація! Не давати аспірин. При погіршенні стану – термінова госпіталізація! Увага! Використання антибіотиків при грипі нераціонально, оскільки антибактеріальні препарати не діють на віруси. 2.2. Лікування в умовах стаціонару Акушерська тактика ведення вагітної або породіллі в стаціонарі вирішується консиліумом за участі лікаря акушера-гінеколога, базуючись на „Протоколі надання медичної допомоги хворим на грип типу АН1N1”, а також Алгоритмі надання медичної допомоги хворим на пандемічний грип, викликаний вірусом типу АН1N1, Каліфорнія.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.
При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua