Неділя
18.08.2019
10:23
Форма входу
Пошук
Вибір розділу
Програми [20]
Протоколи для дорослих [26]
Протоколи для дітей [12]
Уніфікованіпротоколи [1]
Регламентація служб [25]
Накази МОЗ [33]
Закони [3]
Інші нормативні акти [6]
Архів [18]
Нові надходження
06.10.2016
Наказ МОЗ України від 09.09.2014 № 635 
05.10.2016
Оновлення до програми АРМ лікаря стаціонару 10 V 2.6.Light.150109 
12.09.2013
Оновлення для програми АРМ лікаря поліклініки V1.1.130912 
09.09.2013
Оновлення до програми АРМ лікаря поліклініки 
05.08.2013
Наказ МОЗ №629 від 22.07.2013 
Друзі сайту
Історія Тернополя
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...

Каталог файлів

Головна » Файли » Інші нормативні акти

Етичний кодекс українського лікаря
[ Викачати з сервера (21.4 Kb) ] 30.05.2010, 12:33
Основні терміни Кодексу
Вживані у Кодексі терміни слід вважати такими, що мають наступний зміст:
Лікар (медичний працівник) – фахівець-професіонал, який на підставі здобутих знань і опанованих умінь наділений необхідними повноваженнями (тобто сертифікований відповідно до чинного законодавства України) для здійснення діяльності у сфері охорони здоров’я.
Суб’єкт медичної діяльності – людина (група людей), яка добровільно й свідомо звернулася за допомогою чи потребує її згідно з діючим законодавством України.
Пацієнт – особа, здоров’я і життя якої лікар захищає, або якій він надає допомогу, або чиї інтереси він представляє у формах, передбачених чинним законодавством.
Автономія – визнання сталості системи цінностей, життєвих позицій та планів пацієнта, його спроможність до прийняття усвідомленого і вільного від зовнішнього впливу рішення; авторизація пацієнтом певних моральних цінностей.
Компетентність пацієнта – здатність розуміти надану йому інформацію і приймати самостійні рішення відносно до поставленої мети і притаманної йому системи цінностей.
Конфіденційність – нерозголошення лікарем професійної та приватної інформації без дозволу пацієнта.
Евтаназія – акт навмисного безболісного позбавлення життя невидужаного пацієнта з метою припинення його страждань.
Угода про надання медичної допомоги – письмова чи усна угода ( контракт), згідно з якою одна сторона – лікар (медичний працівник), що практикує індивідуально, або медичне об’єднання – бере на себе доручення іншої сторони – пацієнта ( суб’єкта діяльності у сфері охорони здоров’я) або його представника про надання медичної допомоги на умовах, перед-бачених угодою, а інша сторона – пацієнт ( або його представник) зобов’язується дотримуватися і виконувати норми та правила, відповідні розпорядження й рекомендації лікаря чи лікувально-профілактичного закладу.
Категорія: Інші нормативні акти | Додав: HOUSE | Теги: компетентність пацієнта, угода про надання медичної допомоги, Конфіденційність, евтаназія, пацієнт, Етичний кодекс, лікар
Переглядів: 1663 | Завантажень: 637 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 Скаленко Татьяна Эрнестовна  
здравствуйте! огромное спасибо за уникальную свежую инфолрмацию! Все нравится! Не могу найти протоколы лечения по проктологии. Кое-что взяла из протоколов по семейной медицине. Если вы поможите то буду вам очень благодарна. С уважением Татьяна! Спасибо что вы есть

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов