Четвер
21.11.2024
12:42
Форма входу
Пошук
Вибір розділу
Програми [20]
Протоколи для дорослих [26]
Протоколи для дітей [12]
Уніфікованіпротоколи [1]
Регламентація служб [25]
Накази МОЗ [33]
Закони [3]
Інші нормативні акти [6]
Архів [18]
Нові надходження
06.10.2016
Наказ МОЗ України від 09.09.2014 № 635 
05.10.2016
Оновлення до програми АРМ лікаря стаціонару 10 V 2.6.Light.150109 
12.09.2013
Оновлення для програми АРМ лікаря поліклініки V1.1.130912 
09.09.2013
Оновлення до програми АРМ лікаря поліклініки 
05.08.2013
Наказ МОЗ №629 від 22.07.2013 
Друзі сайту
Історія Тернополя
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

...

Каталог файлів

Головна » Файли » Регламентація служб

Наказ МОЗ № 728 від 27.08.2010
[ Викачати з сервера (29.2 Kb) ] 08.09.2010, 20:02
1. Затвердити:
1.1. Порядок диспансеризації населення (далі - Порядок), що додається.
1.2. Анамнестичну анкету, що додається.
2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
2.1. Довести цей наказ до кожного закладу охорони здоров'я.
2.2. Забезпечити:
2.2.1. Організацію проведення диспансеризації населення відповідно до Порядку та вимог чинного законодавства, зокрема медичних стандартів (уніфікованих клінічних протоколів) надання медичної допомоги на засадах доказової медицини.
2.2.2. Кадрове та матеріально-технічне забезпечення закладів охорони здоров'я, що проводять диспансеризацію населення, насамперед закладів первинного рівня надання медичної допомоги.
2.2.3. Проведення комплексу лікувально-оздоровчих заходів хворим, виявлених при диспансеризації, у разі потреби - в умовах стаціонару.
2.2.4. Послідовність та виключення дублювання при проведенні диспансеризації населення між різними закладами охорони здоров'я.
2.3. Підвищення рівня відповідальності керівників органів та закладів охорони здоров'я за обсяги, якість та ефективність диспансеризації.
2.4. Залучення висококваліфікованих спеціалістів закладів охорони здоров'я до проведення диспансеризації населення, у тому числі профпатологів, онкологів, фтизіатрів.
2.5. Проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо мети, завдань та необхідності проведення диспансеризації.
2.6. Широке впровадження заходів стосовно пропаганди та формування здорового способу життя.
3. Вищим медичним навчальним закладам III-IV рівнів акредитації та закладам післядипломної освіти, науковим установам МОЗ та Національної академії медичних наук:
3.1. Активізувати роботу щодо проведення наукових досліджень з питань диспансеризації населення.
3.2. Брати участь у проведенні диспансеризації населення.
4. Інституту сімейної медицини Національної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Українському інституту стратегічних досліджень:
4.1. Забезпечити проведення спільно із профільними науковими установами наукових досліджень щодо наукового обґрунтування медико-соціальної профілактики на первинному рівні надання медичної допомоги.
4.2. Спільно із профільними головними позаштатними спеціалістами МОЗ опрацювати моделі медико-соціальної профілактики та типові профілактичні програми.
4.3. Вивчати та щороку узагальнювати передовий досвід закладів охорони здоров'я щодо диспансеризації різних категорій населення.
4.4. Спільно із профільними науковими установами та головними позаштатними спеціалістами МОЗ щороку проводити експертну оцінку якості профілактичної роботи та диспансеризації населення.
4.5. Забезпечити науково-методичне керівництво, консультативну допомогу та контроль за проведенням роботи, узагальнення та аналіз матеріалів щодо диспансеризації населення.
4.6. Вивчити та опрацювати питання щодо диспансеризації здорових осіб та осіб із факторами ризику.
4.7. Розробити уніфіковану інформаційну систему обліку диспансеризації населення та контролю її якості.
5. Першому заступнику Міністра, головному державному санітарному лікарю України (Риженко С. А.)., Департаменту санітарно-епідеміологічного нагляду (Мухарська Л. М.), головним державним санітарним лікарям адміністративних територій забезпечити:
5.1. Участь санітарно-епідеміологічних закладів у диспансеризації населення відповідно до Порядку.
5.2. Контроль за виконанням комплексних планів оздоровлення середовища життєдіяльності людини та протиепідемічних заходів.
6. Управлінню освіти і науки (Волосовець О. П.), вищим медичним навчальним закладам усіх рівнів акредитації та закладам післядипломної освіти:
6.1. Внести зміни до програм навчання та підвищення кваліфікації медичних працівників у частині збільшення годин на вивчення питань диспансеризації населення.
6.2. Забезпечити підготовку студентів вищих медичних навчальних закладів та перепідготовку курсантів закладів післядипломної освіти з питань диспансеризації населення.
6.3. При складенні планів виконання науково-дослідних робіт надавати перевагу темам, пов'язаним з проведенням диспансеризації населення.
7. Заступникам Міністра (Бідний В. Г., Мостовенко Р. В.), Департаменту розвитку медичної допомоги (Хобзей М. К.), Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення (Моісеєнко Р. О.):
7.1. Забезпечити контроль та надання практичної допомоги органам та закладам охорони здоров'я з питань організації проведення диспансеризації населення.
7.2. Продовжити вивчення передових форм та методів організації та проведення диспансеризації населення.
8. Українському інституту стратегічних досліджень, МОЗ Автономної Республіки Крим, управлінням (головним управлінням) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Всеукраїнському, обласним (республіканському в Автономній Республіці Крим, міським у містах Києві та Севастополі) центрам здоров'я переглянути та розширити випуск методичних та наглядних матеріалів з питань диспансеризації різних контингентів населення.
9. Українському інституту стратегічних досліджень, Департаменту розвитку медичної допомоги (Хобзей М. К.), Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення (Моісеєнко Р. О.), Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності (Левицький О. І.) переглянути норми навантаження лікарів та молодших спеціалістів з вищою медичною освітою щодо проведення ними диспансеризації населення.
10. Центру медичної статистики (Голубчиков М. В.) забезпечити проведення обліку звітності щодо диспансеризації населення та контролю її якості.
11. Департаменту розвитку медичної допомоги (Хобзей М. К.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
12. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
13. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра, головного державного санітарного лікаря України Риженка С. А., заступників Міністра Бідного В. Г., Мостовенко Р. В.
Категорія: Регламентація служб | Додав: HOUSE | Теги: Про диспансеризацію населення, анамнестична анкета, Наказ МОЗ України № 728 від 27.08.2
Переглядів: 4897 | Завантажень: 1129
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов