Неділя
18.08.2019
11:05

Каталог статей

Головна » Статті » Дайджест

Учені розповіли, як дуже просто визначити, чи є у вас РАК
Нова методика британських медиків і університету Ноттингемского допоможе визначати наявність раку задовго до його прояву. Для цього досить усього лише особливого аналізу крові.

У крові тих, хто вже схильний до появи пухлини, можна виявити специфічну імунну відповідь, пов'язану з симптоматикою раку. У довгострокових випробуваннях методики взяли участь близько 8000 людей. Вдавалося виявити рак за 5 років до появи пухлини.

Ця діагностика помітно спростить способи лікування і запобіжить багато і багато смертей. Адже відомо, що тільки рак на 4-ій стадії призводить до летального результату, але виявити його на більш ранніх стадіях було дуже складно.

(По матеріалах сайту gazeta.ru)

Категорія: Дайджест | Додав: Лана (13.06.2010)
Переглядів: 1114 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов