Вівторок
14.05.2024
07:40

Скасовані накази - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум лікарів » Юридична консультація » Законодавча база » Скасовані накази
Скасовані накази
HOUSEДата: Вівторок, 01.06.2010, 18:16 | Повідомлення # 1
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ № 367 від 27.04.2010

Про визнання наказу МОЗ України від 07.11.2009 № 815 (із змінами) таким, що втратив чинність

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2006 № 1542,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 07.11.2009 № 815 "Про встановлення лікарського засобу озельтамивір (таміфлю тощо) на предметно-кількісний облік у закладах охорони здоров'я на період епідемії грипу А/H1N1/"(із змінами).
2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Гудзенка О. П.

Міністр З.М.Митник


З повагою.
 
ЛанаДата: Вівторок, 01.06.2010, 19:29 | Повідомлення # 2
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Так у нас говорили, що слідом за цим наказом, видали знов про взяття на облік назад. Права рука не знає, що робить ліва. Може це наші самодіяльністю займаються? wacko

Удачі!
 
HOUSEДата: П`ятниця, 11.06.2010, 18:30 | Повідомлення # 3
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
В продовження теми "Таміфлю":
Азаров дозволив згодувати "Таміфлю" хворим не лише на грип
Уряд вирішив дозволити використання ліків, що були закуплені 2009 року для боротьби з епідемією грипу, для допомоги людям, в яких є "інші захворювання".

З пропозицією такого використання ліків та обладнання, що були закуплені державним коштом у 2009 році, виступило Міністерство охорони здоров'я.

В урядовому розпорядженні зауважується, що використання зазначених ліків та інших медичних виробів може використовуватися у порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров'я за погодженням з міністерствами фінансів та економіки.
У 2009 році серед інших ліків для боротьби зі свинячим грипом Україна закупила 44 тисячі 128 упаковок "Таміфлю", що нібито єдиний є ефективним у боротьбі з цим видом захворювання. На це з державних коштів витратили 11 мільйонів 76 тисяч 128 гривень.
Пізніше Всесвітню організацію охорони здоров'я запідозрили у корупційних зв'язках з компаніями-виробниками вакцини проти свинячого грипу.
PS. І де ж цей документ ???


З повагою.
 
HOUSEДата: Середа, 16.06.2010, 09:04 | Повідомлення # 4
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
І ось цей документ:
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 9 червня 2010 р. № 1190-р
Київ

Питання використання лікарських засобів і виробів медичного призначення

Погодитися з пропозицією Міністерства охорони здоров’я щодо використання лікарських засобів і виробів медичного призначення, закуплених за рахунок бюджетних коштів, виділених у 2009 році для запобігання поширенню грипу, зокрема, типу А/H1N1/Каліфорнія/04/09, і гострих респіраторних захворювань серед населення, у порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я за погодженням з Міністерством фінансів та Міністерством економіки, для надання медичної допомоги у разі інших захворювань.

Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ

PS. " у порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я "
І де цей порядок wacko


З повагою.
 
HOUSEДата: Понеділок, 23.08.2010, 19:27 | Повідомлення # 5
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 660 06.08.2010
м.Київ
Про скасування наказів МОЗ, які підлягали державній реєстрації, але не зареєстровані в Міністерстві юстиції України

З метою дотримання Міністерством охорони здоров'я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, на виконання листа Міністерства юстиції України від 07.05.2010 № 24-24/58 "Щодо результатів перевірки стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів"

НАКАЗУЮ

1. Скасувати як такі, що підлягали державній реєстрації, але не зареєстровані в Міністерстві юстиції України, накази МОЗ згідно переліку, що додається.
2. Керівникам структурних підрозділів - головних розробників наказів МОЗ, скасованих пунктом 1 цього наказу, вжити термінових заходів, щодо розробки нормативно-правових актів МОЗ відповідно до вимог чинного законодавства з подальшою державною реєстрацією у Міністерстві юстиції України згідно з додатком 1.
3. Начальнику Управління справами (Бачинському В.Й) довести цей наказ до відома Міністра АР Крим, начальників управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівників урядових органів, що функціонують в системі МОЗ, Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ, установ, підприємств та закладів, що належать до сфери управління МОЗ.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Лазоришинця В. В.

Міністр охорони здоров`я України З.М.Митник


З повагою.
 
HOUSEДата: Понеділок, 23.08.2010, 19:29 | Повідомлення # 6
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ Міністерства охорони
здоров'я України
від 06.08.2010 № 660
Перелік наказів МОЗ, що скасовуються як такі,що підлягали державній реєстрації але не зареєстровані в Міністерстві юстиції України

від 6 липня 2006 року N 446 "Про затвердження Інструкції з провадження порядку добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію (протоколу) у протитуберкульозних, дерматовенерологічних та наркологічних закладах охорони здоров'я"
від 11 серпня 2006 року N 558 "Про затвердження Гігієнічних нормативів вмісту бактерій Listeria monocytogenes у харчових продуктах та продовольчій сировині"
від 19 вересня 2006 року N 630 "Про затвердження Форми звітності про медичну допомогу дітям до 18 років та Інструкції щодо її заповнення"
від 28 вересня 2006 року N 647 "Про удосконалення діяльності державної санітарно-епідеміологічної служби щодо надання висновків та документів"
від 12 грудня 2006 року N 820 "Про затвердження Інструкції щодо визначення допустимих термінів роботи працюючих у шкідливих умовах"
від 5 лютого 2007 року N 58 "Про внесення змін до наказів Міністерства охорони здоров'я України, що затверджують звітну та облікову медичну документацію"
від 22 березня 2007 року N 142 "Про оптимізацію роботи Центральної комісії з питань етики МОЗ України"
від 27 березня 2007 року N 146 "Про удосконалення порядку кадрових призначень керівників науково-дослідних установ та вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України"
від 5 квітня 2007 року N 169 "Про затвердження форм облікової статистичної документації N 311/о і N 313/о та Інструкції про їх складання та зберігання"
від 21 травня 2007 року N 250 "Про затвердження методичних рекомендацій "Організація, проведення епідеміологічного нагляду та дезінфекційних заходів у протитуберкульозних закладах і вогнищах туберкульозу"
від 6 червня 2007 року N 304 "Про затвердження форми первинної облікової документації щодо застосування швидких тестів у закладах охорони здоров'я та інструкції щодо її заповнення"
від 11 липня 2007 року N 393 "Про удосконалення ендоскопічної допомоги населенню України"
від 12 липня 2007 року N 399 "Про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 року N 712"
від 30 липня 2007 року N 430 "Про затвердження методичних рекомендацій "Санітарно-епідеміологічний нагляд за знезаражуванням води у системах централізованого господарсько-питного водопостачання діоксидом хлору"
від 1 жовтня 2007 року N 609 "Про удосконалення ендокринологічної допомоги населенню України"
від 29 грудня 2007 року N 883 "Про затвердження методичних рекомендацій "Здійснення контролю за дотриманням радіаційно-гігієнічних параметрів у будівництві";
від 31 березня 2008 року N 160 "Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань державної реєстрації традиційних лікарських засобів"
від 7 квітня 2008 року N 187 "Про затвердження тимчасових форм обліку та звітності з питань моніторингу лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу та інструкцій щодо їх заповнення"
від 3 липня 2008 року N 351 "Про розгляд інвестиційних проектів"
від 27 жовтня 2008 року N 614 "Про подальший розвиток та удосконалення лікарсько-фізкультурної служби в Україні"
від 2 квітня 2009 року N 210 "Про удосконалення пластичної та реконструктивної хірургічної допомоги населенню України"
від 14 квітня 2009 року N 245 "Про затвердження інструкцій щодо заповнення тимчасових форм первинної облікової документації і форм звітності з хіміорезистентного туберкульозу, затверджених наказом МОЗ від 31.03.2009 N 199"
від 30 квітня 2009 року N 288 "Про внесення змін і доповнень до наказів МОЗ України від 27.12.99 N 302 та від 03.07.2001 N 258"
від 1 червня 2009 року N 369 "Про затвердження стандартів надання адміністративних послуг з видачі направлень на проходження атестації і експертизи та спеціальних дозволів з народної і нетрадиційної медицини"
від 1 червня 2009 року N 371 "Про затвердження форми контракту"


З повагою.
 
ЛанаДата: Середа, 15.09.2010, 18:08 | Повідомлення # 7
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 771 13.09.2010
м.Київ
Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства охорони здоров'я України від 16.12.2002 № 472

Відповідно до законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 р. № 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" та Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2006 р. № 1542,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 16.12.2002 № 472 "Про організацію контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження певних видів господарської діяльності в галузі охорони здоров'я, що ліцензуються".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України Лисака В.П.

Міністр охорони здоров'я України З.М. Митник


Удачі!
 
HOUSEДата: Четвер, 16.09.2010, 08:29 | Повідомлення # 8
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
А згідно якого наказу зараз проводиться ліцензування ? wacko

З повагою.
 
ЛанаДата: Четвер, 16.09.2010, 18:30 | Повідомлення # 9
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Проект наказу МОЗ України "Про Перелік питань для здійснення планової перевірки додержання суб'єктом господарювання ліцензійних умов провадження певних видів господарської діяльності в галузі охорони здоров'я, що ліцензуються, та примірну форму Акта ...

Версія для друку

Статус: Проект - громадське обговорення
"...Проект регуляторного акта увійде в систему нормативно-правових актів, які запроваджують норми регуляторної політики у сфері господарської діяльності з медичної практики, переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт (крім робіт на об'єктах ветеринарного контролю), що ліцензуються, та дозволить запровадити норми права, які встановлені

у законах України:

- "Основи законодавства України про охорону здоров'я";
- "Про ліцензування певних видів господарської діяльності";
- "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності";
- "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення";
- "Про захист прав споживачів";
- "Про захист населення від інфекційних хвороб";
- "Про запобігання захворюванню на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та соціальний захист населення";
- "Про лікарські засоби";
- "Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів";
- "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів психотропних речовин та зловживанню ними";
- "Про психіатричну допомогу";
- "Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині";
- Господарського кодексу України;
у постановах Кабінету Міністрів України:

- від 14.11.2000 № 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування";
- від 29.11.2000 р. № 1755 "Про термін дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу";
- від 15.07.97 №765 "Про затвердження порядку державної акредитації закладу охорони здоров'я";
у наказі МОЗ України " Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт (крім робіт на об'єктах ветеринарного контролю)..." surprised wacko cry .


Удачі!
 
ЛанаДата: Четвер, 16.09.2010, 18:43 | Повідомлення # 10
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Наказ МОЗ України від 05.03.2010 № 207 "Про затвердження складу Ліцензійної комісії МОЗ України "

Версія для друку

Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 207 05.03.2010
м.Київ
Про затвердження складу Ліцензійної комісії МОЗ України

У зв'язку з структурними та кадровими змінами у Міністерстві охорони здоров'я України:

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Ліцензійну комісію МОЗ України у складі:
Сірман Віктор Мірчович - заступник Міністра охорони здоров я України, голова Ліцензійної комісії;
Митник Зіновій Миколайович - заступник Міністра охорони здоров я України, заступник голови Ліцензійної комісії;
Шпак Ігор Вікторович - директор Департаменту контролю якості медичних послуг, заступник голови Ліцензійної комісії;
Банчук Микола Васильович - директор Департаменту кадрової політики, освіти та науки, заступник голови Ліцензійної комісії;
Жданова Мирослава Петрівна - директор Департаменту організації медичної допомоги;
Мухарська Людмила Мирославівна - в.о. директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду;
Коновалова Людмила Миколаївна - заступник директора Департаменту управління та контролю якості медичних послуг - начальник відділу ліцензування та метрології;
Бронова Владислава Михайлівна - начальник Юридичного управління;
Бєлотєлов Микола Георгійович - начальник відділу договірної роботи та правової експертизи Юридичного управління;
Григорович Василь Романович - заступник директора Департаменту управління та контролю якості медичних послуг - начальник відділу державної акредитації закладів охорони здоров я ;
Залевська Валентина Ананіївна - начальник відділу державного контролю за дотриманням ліцензійних умов Департаменту управління та контролю якості медичних послуг;
Зозовська Людмила Павлівна - головний спеціаліст відділу ліцензування та метрології Департаменту управління та контролю якості медичних послуг, секретар Ліцензійної комісії;
Гарник Тетяна Петрівна - директор ДП "Комітет з питань народної і нетрадиційної медицини МОЗ України"

2. Директору Департаменту управління та контролю якості медичних послуг Шпаку І.В.залучати, за необхідністю, головних позаштатних спеціалістів МОЗ України до експертизи розгляду ліцензійних справ суб'єктів господарювання, які мають намір отримати ліцензію МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики, переробки донорської крові та її компонентів, виготовлення з них препаратів, проведення дезінфекційних, дезінсекційних та дератизаційних робіт (крім робіт на об'єктах ветеринарного контролю).

3. Вважати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 21.07.08 № 398 "Про склад Ліцензійної комісії МОЗ України".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України Сірмана В. М.

Міністр В.М.Князевич
А вивісили вчора(15.09.10)... wacko cool Головне,що вчасно і життєво важливо...


Удачі!
 
HOUSEДата: Субота, 18.09.2010, 08:47 | Повідомлення # 11
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Як завжди - все через ж.... sad
PS. Але, все таки, чим регламентується ліцензування медичної практики в Україні ? wacko


З повагою.
 
ЛанаДата: Середа, 06.10.2010, 12:56 | Повідомлення # 12
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Документи, що змінюються даним документом
Наказ від 24.02.2007 № 92 Про затвердження Критеріїв (умов) державної акредитації лікувально-профілактичних закладів

Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 835 04.10.2010
м.Київ
Про скасування наказу МОЗ від 24.02.2007 №92

З метою дотримання МОЗ України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, на виконання листа Міністерства юстиції України від 07.05.2010 № 24-24/58 "Щодо результатів перевірки стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів"

НАКАЗУЮ:

1. Скасувати наказ Міністерства охорони здоров'я України від 24 лютого 2007 року №92 "Про затвердження Критеріїв (умов) державної акредитації лікувально-профілактичних закладів".

2. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Лисака В. П.

Міністр З.М.Митник


Удачі!
 
HOUSEДата: Вівторок, 19.10.2010, 16:22 | Повідомлення # 13
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 842 07.10.2010
м.Київ
Про скасування наказу МОЗ від 25.06.2009 № 450

З метою дотримання Міністерством охорони здоров'я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів
НАКАЗУЮ
1. Скасувати наказ МОЗ від 25 червня 2009 року № 450 "Про проведення моніторингу випадків смерті жінок під час вагітності, пологів і у післяпологовому періоді" як такий, що підлягав державній реєстрації але не зареєстрований в Міністерстві юстиції України.
2. Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення вжити термінових заходів, щодо розробки наказу МОЗ "Про проведення моніторингу випадків смерті жінок під час вагітності, пологів і у післяпологовому періоді" відповідно до вимог чинного законодавства з подальшою державною реєстрацією у Міністерстві юстиції України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Лисака В. П..

Міністр охорони здоров'я України З.М.Митник

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 93,841 07.10.2010
м.Київ
Про скасування наказу Міністерства охорони здоров'я України та Академії медичних наук України від 22 січня 2009 року № 32/5

З метою дотримання Міністерством охорони здоров'я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, на виконання листа Міністерства юстиції України від 07.05.2010 № 24-24/58 "Щодо результатів перевірки стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів"
НАКАЗУЄМО:
1. Скасувати наказ Міністерства охорони здоров'я України та Академії медичних наук України від 22 січня 2009 року N 32/5 "Про заходи щодо удосконалення кардіохірургічної допомоги населенню України" як такий, що підлягав державній реєстрації але не зареєстрований в Міністерстві юстиції України.
2. Департаменту розвитку медичної допомоги МОЗ відповідно до вимог чинного законодавства розробити та подати на затвердження новий наказ, щодо заходів удосконалення кардіохірургічної допомоги населенню України, з подальшою державною реєстрацією у Міністерстві юстиції України.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Лисака В.П.і віце-президента НАМН України Зозулю Ю. П.

Президент Національної Академії медичних наук України О.Ф.Возіанов
Міністр охорони здоров'я України З.М.Митник

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 92,840 07.10.2010
м.Київ
Про скасування наказу Академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров'я України від 10.07.2006 № 43/454

З метою дотримання Міністерством охорони здоров'я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, на виконання листа Міністерства юстиції України від 07.05.2010 № 24-24/58 "Щодо результатів перевірки стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів"
НАКАЗУЄМО:
1. Скасувати наказ Академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров'я України від 10 липня 2006 року № 43/454 "Про затвердження форми медичної облікової документації, форми звітності та інструкцій щодо їхнього заповнення з питань реєстрації пацієнтів з хронічною хворобою нирок (ХХН)", як такий, що підлягав державній реєстрації але не зареєстрований в Міністерстві юстиції України.
2. Центру медичної статистики МОЗ України відповідно до вимог чинного законодавства розробити та подати на затвердження форми медичної облікової документації, форми звітності та інструкцій щодо їхнього заповнення з питань реєстрації пацієнтів з хронічною хворобою нирок (ХХН) з подальшою державною реєстрацією у Міністерстві юстиції України.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на віце-президента НАМН України Зозулю Ю.П.і першого заступника Міністра Лисака В. П..

Президент Національної Академії медичних наук України О.Ф.Возіанов
Міністр охорони здоров'я України З.М.Митник


З повагою.
 
HOUSEДата: Вівторок, 02.11.2010, 20:31 | Повідомлення # 14
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 891 20.10.2010
м.Київ
Про скасування наказу МОЗ від 29.07.2010 № 632

З метою дотримання Міністерством охорони здоров'я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів

НАКАЗУЮ

1. Скасувати наказ МОЗ від 29.07.2010 № 632 "Про затвердження Порядку навчання методам проведення щозмінного передрейсового та післярейсового медичних оглядів водіїв транспортних засобів" як такий, що підлягав державній реєстрації але не зареєстрований в Міністерстві юстиції України.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Лисака В. П..
Міністр З.М.Митник


З повагою.
 
ЛанаДата: П`ятниця, 10.12.2010, 17:06 | Повідомлення # 15
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Наказ МОЗ України від 06.12.2010 № 1079 "Про скасування наказу МОЗ України від 01.09.2010 №739"

Версія для друку
Документи, що змінюються даним документом
Наказ МОЗ України від 01.09.2010 № 739 "Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік"

Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 1079 06.12.2010
м.Київ
Про скасування наказу МОЗ України від 01.09.2010 №739

Відповідно до листа Міністерства юстиції України від 23.09.2010 №15083-0-33-10/24 та з метою дотримання Міністерством охорони здоров'я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів

НАКАЗУЮ:

1. Скасувати наказ Міністерства охорони здоров'я України від 01.09.2010 №739 "Про затвердження Порядку визначення обсягу та вартості медичних послуг по рівнях надання медичної допомоги".

2. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності забезпечити подання копії цього наказу до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра С.С.Буніну.

Міністр охорони здоров'я України З.М.Митник


Удачі!
 
Форум лікарів » Юридична консультація » Законодавча база » Скасовані накази
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов