Понеділок
29.04.2024
05:37

Зміни до наказів - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум лікарів » Юридична консультація » Законодавча база » Зміни до наказів (Накази, які змінюють чинне законодавство)
Зміни до наказів
HOUSEДата: Четвер, 23.09.2010, 20:28 | Повідомлення # 1
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 794 21.09.2010
м.Київ
Про внесення змін та доповнень до Кваліфікаційної характеристики спеціаліста зі спеціальності "Гастроентерологія", затвердженої наказом МОЗ від28.12.2009 № 1051

З метою забезпечення планової підготовки спеціалістів, котрі мають I та вищу кваліфікаційні категорії відповідно до Кваліфікаційної характеристики спеціаліста зі спеціальності "Гастроентерологія", затвердженої наказом МОЗ від 28.12.2009 № 1051,

НАКАЗУЮ:

1. Унести до Кваліфікаційної характеристики спеціаліста зі спеціальності "Гастроентерологія" (далі - Кваліфікаційна характеристика), затвердженої наказом МОЗ від 28.12.2009 № 1051 "Про надання медичної допомоги хворим гастроентерологічного профілю" такі зміни:
1.1. Абзац сьомий розділу Лікар-гастроентеролог I кваліфікаційної категорії Кваліфікаційної характеристики викласти у такій редакції: "Самостійно проводити ректосигмоскопію та езофагогастродуоденоскопію (для лікарів гастроентерологів, які атестуються на підтвердження I кваліфікаційної категорії з 01.01.2013)".
1.2. Абзац третій розділу Лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії Кваліфікаційної характеристики викласти у такій редакції: "Самостійно проводити ендоскопічні хірургічні маніпуляції для зупинки кровотеч зі стравоходу та гастродуоденальної зони (для лікарів-гастроентерологів, які атестуються на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії з 01.01.2013)".
1.3. Абзац четвертий розділу Лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії Кваліфікаційної характеристики викласти у такій редакції: "Самостійно проводити пункційну біопсію печінки під контролем УЗД (для лікарів-гастроентерологів, які атестуються на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії з 01.01.2013)".
2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь та управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити урахування зазначених змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 28.12.2009 р. № 1051 при проведенні атестації лікарів-гастроентерологів.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Лазоришинця В. В.
Міністр З.М.Митник


З повагою.
 
HOUSEДата: Субота, 20.11.2010, 19:14 | Повідомлення # 2
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
№ 778 від 14.09.2010
м.Київ
Про внесення змін до наказів МОЗ

На виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2010 № 275 "Деякі питання здійснення державного контролю якості лікарських засобів", відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2006 № 1542, з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до постанов Кабінету Міністрів України

НАКАЗУЮ:

Затвердити Зміни, що вносяться до нормативно-правових актів:

Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення законодавства України щодо забезпечення якості лікарських засобів, затвердженої наказом МОЗ від 26.10.2001 № 428, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 18.01.2002 за № 47/6335;

Інструкції про порядок контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі, затвердженої наказом МОЗ від 30.10.2001 № 436, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05.02.2002 за № 107/6395;

Порядку заборони (зупинення), вилучення з обігу лікарських засобів та поновлення їх обігу на території України, затвердженого наказом МОЗ від 12.12.2001 № 497, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.12.2001 за № 1091/6282;

Порядку проведення сертифікації виробництва лікарських засобів, затвердженого наказом МОЗ від 30.10.2002 № 391, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.11.2002 за № 908/7196;

Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах, затверджених наказом МОЗ від 16.12.2003 № 584, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 03.03.2004 за № 275/8874;

Порядку проведення сертифікації лікарських засобів для міжнародної торгівлі, затвердженого наказом МОЗ від 14.01.2004 № 9, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.01.2004 за № 129/8728;

Порядку проведення галузевої атестації лабораторій з контролю якості та безпеки лікарських засобів, затвердженого наказом МОЗ від 14.01.2004 № 10, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.01.2004 за № 130/8729;

Порядку організації та проведення експертизи і погодження нормативно-технічної документації з виробництва лікарських засобів, затвердженого наказом МОЗ від 15.06.2004 № 301, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.07.2004 за № 852/9451;

Правил проведення утилізації та знищення неякісних лікарських засобів, затверджених наказом МОЗ від 08.07.2004 № 349, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 23.07.2004 за № 916/9515;

Правил виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки, затверджених наказом МОЗ від 15.12.2004 № 626, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 20.12.2004 за № 1606/10205;

Порядку проведення сертифікації підприємств, які здійснюють оптову реалізацію (дистрибуцію) лікарських засобів, затвердженого наказом МОЗ від 23.08.2005 № 421, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.09.2005 за № 1013/11293;

Положення про порядок проведення атестації провізорів, затвердженого наказом МОЗ від 12.12.2006 № 818, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.2006 за № 1366/13240;

Положення про порядок проведення атестації фармацевтів, затвердженого наказом МОЗ від 12.12.2006 № 818, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.2006 за № 1368/13242;

Порядку здійснення нагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених до медичного застосування, затвердженого наказом МОЗ від 27.12.2006 № 898, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.01.2007 за № 73/13340, що додаються.

2. У пункті 3 наказу МОЗ від 15.12.2004 № 626 "Про затвердження Правил виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.12.2004 за № 1606/10205, слова "Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів та державним інспекціям з контролю якості лікарських засобів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі" замінити словами "Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України, державним інспекціям з контролю якості лікарських засобів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі".

3. Директору Департаменту регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції у системі охорони здоров'я Стеціву В.В.забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Гудзенка О. П.

5. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр З.М.Митник


З повагою.
 
HOUSEДата: П`ятниця, 03.12.2010, 13:41 | Повідомлення # 3
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Жодних змін у сфері рецептурного відпуску ліків не передбачається

Директор Департаменту регуляторної політики МОЗ України пояснив, що набуття чинності змін до наказу МОЗ України № 360 1 грудня поточного року неможливо, адже цілком зрозуміло, що проблеми, пов'язані із рецептурним відпуском ліків не можуть бути вирішені протягом 1-2 місяців шляхом швидкого прийняття відповідного документа.Очікується, що цю роботу буде завершено до кінця I кварталу 2011 року.

Прес-служба МОЗ України за матеріалами
"Щотижневика АПТЕКА"
smile


З повагою.
 
ЛанаДата: П`ятниця, 03.12.2010, 17:29 | Повідомлення # 4
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
clap clap

Удачі!
 
ЛанаДата: П`ятниця, 10.12.2010, 17:00 | Повідомлення # 5
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 1074 03.12.2010
м.Київ
Про заходи МОЗ України щодо удосконалення підготовки лікарів

На виконання пункту 4 доручення Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2010 р. № 69158/1/1-10 до доручення Президента України від 19 листопада 2010 р. № 1-1/2753 та з метою забезпечення покращення якості підготовки лікарів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад моніторингової групи із забезпечення удосконалення підготовки лікарів (далі - моніторингова група), що додається.

2. Моніторинговій групі здійснювати постійний контроль за станом підготовки лікарів, ураховуючи потребу регіонів у лікарях загальної практики-сімейної медицини, та забезпечити оперативне вирішення проблемних питань.

3. З метою покращення якості підготовки лікарів Управлінню освіти та науки спільно з членами моніторингової групи підготувати в установлені терміни:
3.1. Проект наказу МОЗ України "Про затвердження Програми розвитку вищої медичної освіти до 2015 року" (до 1 квітня 2011 року).
3.2. Проект наказу МОЗ України "Про створення Координаційної науково-методичної ради з вищої медичної освіти" (до 1 лютого 2011 року).
3.3. Проект наскрізної програми підготовки студентів медичних факультетів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації та лікарів-інтернів для оволодіння практичними навичками та методиками, необхідними для роботи на посадах лікарів за спеціальністю "загальна практика-сімейна медицина" (до 1 квітня 2011 року).
3.4. Проект наказу МОЗ України "Про удосконалення післядипломної освіти лікарів" (до 15 грудня 2010 року).

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр З.М.Митник

surprised cry wacko


Удачі!
 
ЛанаДата: Середа, 22.12.2010, 19:48 | Повідомлення # 6
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Наказ МОЗ України від 14.12.2010 № 1115 "Про внесення змін до наказу МОЗ від 29.08.2008 №500"

Версія для друку
Документи, що змінюються даним документом
Наказ від 29.08.2008 № 500 Про заходи щодо удосконалення надання екстреної медичної допомоги населенню в Україні

Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 1115 14.12.2010
м.Київ
Про внесення змін до наказу МОЗ від 29.08.2008 №500

З метою врегулювання питань організації надання екстреної медичної допомоги

НАКАЗУЮ:

1. Пункт 9.2 наказу МОЗ від 29.08.2008 № 500 "Про заходи щодо удосконалення надання екстреної медичної допомоги населенню в Україні" викласти в наступній редакції:

"Залишити до 01.01.2013 року в структурі станцій швидкої медичної допомоги функціонуючі, на час видання цього наказу, спеціалізовані бригади швидкої медичної допомоги та атестаційним комісіям до 01.01.2013 року провести позачергову атестацію лікарів, які пройшли первинну спеціалізацію за спеціальністю "Медицина невідкладних станів", мають сертифікат лікаря-спеціаліста з цієї спеціальності та зараховані на посади лікарів станції (відділення) швидкої та невідкладної медичної допомоги, на кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Медицина невідкладних станів" аналогічну кваліфікаційним категоріям, які вони мають за спеціальностями "Анестезіологія", "Кардіологія", "Неврологія", "Педіатрія", без проходження передатестаційного циклу та без запрошення на засідання комісії.

Позачерговій атестації підлягають лікарі, в яких не прострочений термін дії категорії з вищезазначених спеціальностей і категорія за спеціальністю "Медицина невідкладних станів" присвоюється на термін дії категорії з названих спеціальностей."

2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

Міністр З.М.Митник


Удачі!
 
ЛанаДата: Середа, 22.12.2010, 19:55 | Повідомлення # 7
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Наказ МОЗ України від 01.11.2010 № 933 "Про затвердження Обов'язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу"

Версія для друку
Підрозділи
Департамент регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції у системі охорони здоров'я
Документи, що змінюються даним документом
Наказ МОЗ від 13.01.2010 № 3 "Про затвердження Обов'язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу A/Н1N1/"

Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 933 01.11.2010
м.Київ
Про затвердження Обов'язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу

Відповідно до підпункту 29 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 24.07.2000 № 918, та з метою гарантованого мінімального рівня медикаментозного забезпечення населення на період епідемії грипу

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Обов'язковий мінімальний асортимент лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу (далі - Перелік), що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь (управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити виконання цього наказу.

3. Голові Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я України (Соловйову О. С.) забезпечити здійснення моніторингу наявності лікарських засобів і виробів медичного призначення, що включені до Переліку, в аптеках та аптечних пунктах.

4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 13.01.2010 № 3 "Про затвердження Обов'язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу А/Н1N1/", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02.02.2010 за № 122/17417.

5. Департаменту регуляторної політики в сфері обігу лікарських засобів та продукції в системі охорони здоров'я забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гудзенка О. П.

7. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Міністр З.М.Митник


Удачі!

Повідомлення відредагував Лана - Середа, 22.12.2010, 19:56
 
ЛанаДата: Середа, 22.12.2010, 19:55 | Повідомлення # 8
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
01.11.2010 № 933

Обов'язковий мінімальний асортимент
лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптек та аптечних пунктів на період загрози епідемії грипу

І. Лікарські засоби *

1. Азитроміцин (азимет, азитрокс тощо).

2. Амізон (амізон тощо).

3. Ампіцилін (ампіциліну тригідрат, ампіцилін тощо).

4. Арбідол (арбідол тощо).

5. Аскорбінова кислота (монопрепарат та його комбінації) (аскорутин, вітамін С тощо).

6. Ацетилсаліцилова кислота (монопрепарат та його комбінації) (аспірин, терапін тощо).

7. Дексаметазон (дексона, дексаметазону фосфат тощо).

8. Доксициклін (вібраміцин Д, доксицикліну гідрохлорид тощо).

9. Ібупрофен (монопрепарат та його комбінації) (ібупром, ібуфен тощо).

10. Інтерферон -2 (альфарон, назоферон тощо).

11. Кислота мефенамінова (монопрепарат та його комбінації) (мефенамінова кислота, есмін тощо).

12. Комбінації спиртових розчинів для дезінфекції рук**.

13. Ксилометазолин (монопрепарат та його комбінації) (фармазолін, евказолін тощо).

14. Левамізол (декарис, левамізол тощо).

15. Лоратадин (алерік, кларитин тощо).

16. Мазь оксолінова (оксолінова мазь, оксолін тощо) **.

17. Метамізол натрію (монопрепарат та його комбінації) (анальгін, темпалгін тощо).

18. Нафазолін (нафтизин, санорин тощо).

19. Октенидин у комбінації з феноксиетанолом (октенісепт тощо) .

20. Парацетамол (монопрепарат та його комбінації) (грипекс, мілістан тощо).

21. Полівітаміни (ревіт, ундевіт тощо) **.

22. Поліоксидоній (поліоксидоній тощо) .

23.Спирт етиловий 70% (антисепт, медасепт тощо) .

24. Тилорон (аміксин, лавомакс тощо) .

25. Фузафунгін (біопарокс тощо).

26. Фенспірид (ереспал, інспірон тощо).

27. Хлоргексидин (хлоргексидину біглюконат, септофорт тощо).

28.Хлорпірамін (супрастин, супростилін тощо).

ІІ. Вироби медичного призначення

1. Вата або вироби з вати.

2. Гірчичники.

3. Грілки.

4. Марля.

5. Маски одноразові або багаторазові марлеві.

6. Пристрої/системи для інфузій.

7. Рукавички нестерильні.

8. Серветки для дезінфекції.

9. Термометри.

10. Шприци.

Лікарські засоби наведені за міжнародними непатентованими назвами.

У разі відсутності міжнародних непатентованих назв наведені загальноприйняті назви.

Тільки для аптечних закладів, які знаходяться на території лікувально-профілактичних закладів.

Назви виробів медичного призначення наведені згідно з Державним реєстром медичної техніки і виробів медичного призначення.

Директор Департаменту
регуляторної політики у сфері
обігу лікарських засобів та
продукції в системі охорони здоров'я В.В.Стеців


Удачі!

Повідомлення відредагував Лана - Середа, 22.12.2010, 19:57
 
ЛанаДата: П`ятниця, 07.01.2011, 18:32 | Повідомлення # 9
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 1179 31.12.2010
м.Київ
Про внесення зміни до наказу МОЗ України від 07.12.98 № 346

Відповідно до доручення Президента України від 19 листопада 2010 року № 1-1 / 2753 щодо реформування системи охорони здоров'я, спрямованої на підвищення якості і доступності медичної допомоги для громадян України, Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 24.07.2000 року № 918/2000, та з метою забезпечення удосконалення підготовки фахівців з урахуванням міжнародного досвіду

НАКАЗУЮ:

1. Унести до Переліку назв циклів спеціалізації та вдосконалення лікарів (провізорів), затвердженого наказом МОЗ України від 07.12.98 № 346 (в редакції наказу МОЗ України від 24.04.08 № 230 зі змінами) такі зміни:

1.1. Підпункт 74.1 пункту 74 викласти у такій редакції:

1 2 3 4
74.1. Спеціалізація а) Лікарі, які закінчили інтернатуру за будь-якою спеціальністю медичного профілю і плануються до зарахування на посади начальників головних управлінь, управлінь (самостійного відділу, служби) охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій, головних лікарів та їх заступників, закладів охорони здоров'я, що надають високоспеціалізовану (третинну) лікувально-профілактичну допомогу; б) Лікарі, які закінчили інтернатуру за будь-якою спеціальністю медичного профілю і плануються до зарахування на посади головних лікарів та їх заступників, закладів охорони здоров'я, що надають спеціалізовану (вторинну) та первинну лікувально-профілактичну допомогу, керівників та їх заступників всіх інших закладів охорони здоров'я незалежно від форм власності, плануються до зарахування на посади лікарів-методистів, лікарів-статистиків 18 2
1.2. У графі 4 підпункту 75.1 пункту 75 цифру "3" замінити цифрами "10".

2. Ректорам вищих медичних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій прийняти внесені зміни до Переліку назв циклів спеціалізації та вдосконалення лікарів (провізорів) до виконання.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Буніну С. С.

Міністр І.М.Ємець


Удачі!
 
ЛанаДата: Вівторок, 01.02.2011, 18:17 | Повідомлення # 10
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Н А К А З

21.12.2010 N 1146

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 січня 2011 р.
за N 67/18805

Про внесення змін до наказу
Міністерства охорони здоров'я
України від 17.03.93 N 48

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров'я
України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
02.11.2006 N 1542 ( 1542-2006-п ), та з метою приведення у
відповідність до чинного законодавства наказу Міністерства охорони
здоров'я України від 17.03.93 N 48 ( z0019-93 ) "Про порядок
направлення на стажування лікарів і їх наступного допуску до
лікарської діяльності", зареєстрованого в Міністерстві юстиції
України 01.04.93 за N 19, Н А К А З У Ю:

1. Унести до Положення про порядок направлення на стажування
лікарів, які не працювали за спеціальністю більше трьох років, і
про порядок їх наступного допуску до лікарської діяльності,
затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від
17.03.93 N 48 ( z0019-93 ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції
України 01.04.93 за N 19, такі зміни:

1.1. Пункт 4 викласти у такій редакції:
"4. Після закінчення стажування лікарі проходять атестацію на
визначення знань та практичних навиків згідно з підпунктами 2.1,
2.3 Положення про порядок проведення атестації лікарів,
затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від
19.12.97 N 359 ( z0014-98, z0015-98 ), зареєстрованого в
Міністерстві юстиції України 14.01.98 за N 14/2454".

1.2. Пункт 5 викласти у такій редакції:
"5. Лікарю, який успішно пройшов атестацію на визначення
знань та практичних навиків з присвоєнням (підтвердженням) звання
"лікар-спеціаліст", закладом освіти видається сертифікат
встановленого зразка (додаток 2 до Положення про порядок
проведення атестації лікарів, затвердженого наказом Міністерства
охорони здоров'я України від 19.12.97 N 359 ( z0014-98,
z0015-98 ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України
14.01.98 за N 14/2454)".

2. Департаменту кадрової політики та запобігання корупції
забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на
державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Наказ набирає чинності з дня його офіційного
опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника
Міністра Бідного В.Г.

Міністр З.М.Митник

{ Тeкcт підготовлено у Верховній Раді України }


Удачі!
 
HOUSEДата: Вівторок, 01.02.2011, 21:57 | Повідомлення # 11
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Лана)
...які не працювали за спеціальністю більше трьох років...
...Після закінчення стажування лікарі проходять атестацію на визначення знань та практичних навиків...

А як написати самозвіт за три роки ?


З повагою.
 
ЛанаДата: Вівторок, 22.02.2011, 19:16 | Повідомлення # 12
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Н А К А З

02.02.2011 N 49

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
9 лютого 2011 р.
за N 171/18909

Про затвердження Ліцензійних умов
провадження господарської діяльності
з медичної практики

Відповідно до статей 6 та 9 Закону України "Про ліцензування
певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ) та постанови
Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698 ( 1698-2000-п )
"Про затвердження переліку органів ліцензування" Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської
діяльності з медичної практики, що додаються.

2. Департаменту управління та контролю якості медичних послуг
(Шпак І.В.) забезпечити:

2.1. Подання цього наказу у встановленому порядку на державну
реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Публікацію цього наказу в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника
Міністра Копитова С.М.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного
опублікування.

Міністр І.М.Ємець
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0171-11


Удачі!
 
ГостьДата: П`ятниця, 25.03.2011, 07:22 | Повідомлення # 13
Група: Гості





за ліцензійні умови дякую
 
ЛанаДата: П`ятниця, 25.03.2011, 09:57 | Повідомлення # 14
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Н А К А З

02.03.2011 N 130

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
17 березня 2011 р.
за N 354/19092

Про внесення зміни до наказу МОЗ
від 02.02.2011 N 49

Відповідно до статей 6 та 9 Закону України "Про ліцензування
певних видів господарської діяльності" ( 1775-14 ) Н А К А З У Ю:

1. Унести до Ліцензійних умов провадження господарської
діяльності з медичної практики, затверджених наказом Міністерства
охорони здоров'я України від 02.02.2011 N 49 ( z0171-11 ),
зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 09.02.2011 за
N 171/18909, таку зміну:
у пункті 3.2 розділу III слова "лікарі, які працюють менше
трьох років за конкретною лікарською спеціальністю" замінити
словами "лікарі, які не працюють більше трьох років за конкретною
лікарською спеціальністю".

2. Департаменту управління та контролю якості медичних послуг
забезпечити:

2.1. Подання наказу в установленому порядку на державну
реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Публікацію наказу в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Копитова С.М.

4. Наказ набирає чинності з дня його офіційного
опублікування.

Міністр І.М.Ємець


Удачі!
 
HOUSEДата: Субота, 09.04.2011, 20:44 | Повідомлення # 15
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Зареєстровано Міністерством юстиції за № 402/19140 від 20.03.2028 wacko surprised Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
23.03.2011 № 157
м.Київ
Про внесення зміни до Інструкції щодо заповнення та видачі медичного свідоцтва про народження (форма № 103/о)

З метою приведення нормативно-правових актів МОЗ у відповідність до Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану"

НАКАЗУЮ:

1. Абзац другий пункту 1.2 Інструкції щодо заповнення та видачі медичного свідоцтва про народження (форма № 103/о), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 08.08.2006 № 545, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 25.10.2006 за № 1150/13024, викласти в такій редакції:

"У разі народження дитини поза закладом охорони здоров'я при державній реєстрації в органах державної реєстрації актів цивільного стану факт народження дитини підтверджується медичною довідкою про перебування дитини під наглядом лікувального закладу (форма № 103-1/о) або рішенням суду.".

2. Директору Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Аніщенка О.В.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр І.М.ЄМЕЦЬ


З повагою.
 
Форум лікарів » Юридична консультація » Законодавча база » Зміни до наказів (Накази, які змінюють чинне законодавство)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов