П`ятниця
29.03.2024
10:04

Зміни до наказів - Сторінка 2 - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум лікарів » Юридична консультація » Законодавча база » Зміни до наказів (Накази, які змінюють чинне законодавство)
Зміни до наказів
ЛанаДата: Вівторок, 10.05.2011, 11:42 | Повідомлення # 16
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.04.2011 N 247
м.Київ
Про внесення змін до наказу МОЗ України від 17.09.2007 № 554 (зі змінами)

На виконання Указу Президента України від 29.12.2009 № 1124 "Про рішення РНБО від 29.12.2009 "Про стан соціально-демографічного розвитку охорони здоров'я і ринку праці в Україні" з метою затвердження уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги хворим на рак товстої кишки

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до підпунктів 1.38 та 1.39 пункту 1 наказу МОЗ України від 17.09.2007 № 554 "Про затвердження протоколів надання медичної допомоги за спеціальністю "онкологія", виклавши їх у формі уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги хворим на рак товстої кишки, що додається.

2. Міністру охорони здоров'я АР Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити впровадження уніфікованого клінічного протоколу медичної допомоги хворим на рак товстої кишки, затвердженого цим наказом, в підпорядкованих лікувально-профілактичних закладах.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра Аніщенка О. В.

Міністр охорони здоров'я України І. ЄМЕЦЬ


Удачі!
 
ЛанаДата: Субота, 14.05.2011, 07:27 | Повідомлення # 17
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Н А К А З

14.04.2011 N 213

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
5 травня 2011 р.
за N 544/19282

Про внесення змін до наказу
Міністерства охорони здоров'я України
від 17.05.2005 N 188

З метою приведення у відповідність до вимог чинного
законодавства наказів Міністерства охорони здоров'я України,
зареєстрованих у Міністерстві юстиції України, керуючись
Положенням про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженим
Указом Президента України від 13.04.2011 N 467 ( 467/2011 ),
Н А К А З У Ю:

1. Підпункт 2.4 пункту 2 наказу Міністерства охорони здоров'я
України від 17.05.2005 N 188 ( z0811-05 ) "Про затвердження
Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором",
зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2005 за
N 811/11091, викласти в такій редакції:
"2.4. Забезпечити високий рівень (97%) охоплення щепленнями
проти кору дітей згідно з календарем профілактичних щеплень".

2. Унести до Інструкції щодо організації епідеміологічного
нагляду за кором, затвердженої наказом Міністерства охорони
здоров'я України від 17.05.2005 N 188 ( z0811-05 ), зареєстрованої
в Міністерстві юстиції України 28.07.2005 за N 811/11091, такі
зміни:

2.1. У розділі 2:
2.1.1. Пункт 2.2 викласти в такій редакції:
"2.2. На кожен виявлений випадок захворювання на кір, а також
при підозрі на це захворювання медичні працівники
лікувально-профілактичних закладів, а також ті, що займаються
приватною практикою, направляють протягом 12 годин Екстрене
повідомлення про інфекційне захворювання, харчове, гостре
професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення (форма
N 058/о) ( za686-06 ), затверджене наказом Міністерства охорони
здоров'я України від 10.01.2006 N 1 ( z0686-06 ), зареєстрованим у
Міністерстві юстиції України 08.06.2006 за N 686/12560, до
територіальної санітарно-епідеміологічної станції за місцем
проживання хворого".
2.1.2. Пункт 2.3 викласти в такій редакції:
"2.3. Кожен випадок захворювання на кір підлягає реєстрації
та обліку за місцем його виявлення у Журналі обліку інфекційних
захворювань (форма N 060/о) ( za687-06 ), затвердженому наказом
Міністерства охорони здоров'я України від 10.01.2006 N 1
( z0686-06 ), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України
08.06.2006 за N 686/12560".
2.1.3. Пункт 2.14 викласти в такій редакції:
"2.14. Своєчасне проведення планових профілактичних щеплень
здійснюється згідно з календарем профілактичних щеплень".

2.2. Пункт 3.1 розділу 3 викласти в такій редакції:
"3.1. Реєстрація випадку кору чи підозри на це захворювання
здійснюється в Журналі обліку інфекційних захворювань (форма
N 060/о) ( za687-06 ), затвердженому наказом Міністерства охорони
здоров'я України від 10.01.2006 N 1 ( z0686-06 ), на основі
Екстреного повідомлення про інфекційне захворювання, харчове,
гостре професійне отруєння, незвичайну реакцію на щеплення (форма
N 058/о) ( za686-06 ), затвердженого наказом Міністерства охорони
здоров'я України від 10.01.2006 N 1, зареєстрованим у Міністерстві
юстиції України 08.06.2006 за N 686/12560".

3. Департаменту організації санітарно-епідеміологічного
нагляду забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до
Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого
заступника Міністра Аніщенка О.В.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного
опублікування.

Міністр І.М.Ємець


Удачі!
 
HOUSEДата: Четвер, 14.06.2012, 18:41 | Повідомлення # 18
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.03.2012 № 214
м.Київ
Про скорочення форм первинної облікової документації у закладах охорони здоров'я первинного рівня надання медичної допомоги

На виконання п.1.2 протокольного доручення Адміністрації Президента від 05.01.2012 № 16-01/1 стосовно перегляду облікових медичних форм, які використовуються лікарем загальної практики-сімейним лікарем на рівні первинної медичної допомоги

НАКАЗУЮ:

1. Визнати такими, що втратили чинність:

1.1. Абзац другий, пункту 1 наказу МОЗ України від 27.12.99 № 302 "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)" - "Карта хворого денного стаціонару поліклініки, стаціонару вдома" форма № 003-2/о та форму № 003-2/о затверджену цим наказом.

1.2. Пункт 3 Додатку 1 та Додаток 2 наказу МОЗ України від 08.01.2004 № 1 "Про удосконалення моніторингу первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та уніфікації відповідної облікової медичної документації".

1.3. Облікові форми№ 071/о, № 071-1/о затверджені наказом МОЗ України від 27.12.99 №302 "Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)".

1.4 Облікова форма № 071-3/о затверджена наказом МОЗ України від 01.12.2004 № 588 "Про затвердження облікових статистичних форм".

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити виконання цього наказу та довести цей наказ до відома відповідних закладів охорони здоров'я.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр Р.В.Богатирьова


З повагою.
 
HOUSEДата: Четвер, 21.06.2012, 16:33 | Повідомлення # 19
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Зареєстровано Міністерством юстиції
за № 542/20855 від 11.04.2012
Статус: Чинний

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.03.2012 N 165,194
м.Київ

Про внесення змін до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення

Відповідно до ст.89 Бюджетного кодексу України та статті 1 Закону України „Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві"

НАКАЗУЄМО:

1. Внести до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров'я України від 05 жовтня 2005 № 308/519, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17 жовтня 2005 за № 1209/11489 (із змінами), такі зміни:

у пункті 4.1.1 глави 4.1 розділу 4:

першу позицію таблиці після слів "на залізничному транспорті" доповнити словами "та ті, що увійшли до складу центрів первинної медико-санітарної допомоги або до центральних районних, районних та міських лікарень, ";

другу позицію таблиці після слів "територіальні медичні об'єднання" доповнити словами ", центри первинної медико-санітарної допомоги".

2. За керівниками амбулаторій та дільничних лікарень, що увійшли при створенні центрів первинної медико-санітарної допомоги до їх складу або до центральних районних, районних та міських лікарень, у разі зменшення заробітної плати, яку вони отримували до реорганізації на час роботи на займаній посаді, виплачується різниця між заробітною платою (без премії),

визначеною за попереднім місцем роботи, та розміром заробітної плати, встановленим за новими умовами оплати праці, на період до зміни умов оплати праці, за яких нові розміри заробітної плати перевищать діючі.

3. Департаменту заробітної плати та умов праці (О. Товстенко) Міністерства соціальної політики України забезпечити державну реєстрацію цього наказу у Міністерстві юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики України С. Тігіпко

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр охорони здоров'я
України

Р. Богатирьова


З повагою.
 
nikomed59Дата: Четвер, 28.03.2013, 22:13 | Повідомлення # 20
Писар
Група: Перевірені
Повідомлень: 61
Статус: Offline
Вітаю  колеги.
Прошу поділитися досвідом написання в електронному форматі МЕДИЧНА КАРТА СТАЦІОНАРНОГО ХВОРОГО ( МК) ф 003/о. 
Як до таких віддрукованих МК ставляться керівники різних рівнів( лікарні, районні, обласні керівники)? Які аргументи за/ проти? На які нормативні документи зсилаються про заборону віддруковувати електронні форми МК? 
У себе в МЛ відчуваю спротив керівників установи, районних керівників. В своїй роботі керуюся наказом МОЗ № 110 від 14.02.2012р. Наказ додаю. Зверніть увагу на інструкцію п.27.

Про досвід роботу в цьому напрямку хотілося знати від колег
 по всій Україні.
Прикріплення: __110.doc (142.5 Kb)
 
komarДата: Четвер, 24.10.2013, 13:32 | Повідомлення # 21
Любитель
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Статус: Offline
стільки часу пройшло, а відповідь nikomed59 ніхто не дав. аналогінчо хотів би почитати відгуки. якшо ж не тут, то поділіться посиланням, м?
 
HOUSEДата: Четвер, 24.10.2013, 17:14 | Повідомлення # 22
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
А дати свій ?

З повагою.
 
Форум лікарів » Юридична консультація » Законодавча база » Зміни до наказів (Накази, які змінюють чинне законодавство)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов