Вівторок
14.05.2024
23:29

Допомога лікаря - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Лана  
Форум лікарів » Поговорим... » Балачка » Допомога лікаря (Допомога лікаря)
Допомога лікаря
GalinaДата: Понеділок, 22.11.2010, 13:26 | Повідомлення # 1
Прохожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Прошу сказати, яка максимально допустима доза опромінення при проведенні флюорогафії?
 
HOUSEДата: Понеділок, 22.11.2010, 15:30 | Повідомлення # 2
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Galina)
Прошу сказати, яка максимально допустима доза опромінення при проведенні флюорогафії?

Що Ви маєте на увазі ?
Під час проходження флюорографії доза опромінення становить 0,5 мЗв, цифрової - 0,25 мЗв і менше. Чи Вас цікавить річна сумарна доза опромінення?
PS. Це не форум лікарських консультацій.
PPS. Якщо Ви фахівець в галузі охорони здоров'я, то ознайомтесь з наказом МОЗ від 17.05.2008 № 254 "Про затвердження Інструкції про періодичність рентгенівських обстежень органів грудної порожнини певних категорій населення України"


З повагою.
 
ЛанаДата: Четвер, 30.12.2010, 06:00 | Повідомлення # 3
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Колеги-хірурги! Потрібна Ваша допомога!
Чи вказуєте Ви на титульній сторінці історії хвороби у графі "Заключний клінічний діаноз" дату, вид і об"єм операції, чи виносите ці ж дані в діагноз у епікризі та виписці (чи просто окремим рядком пишете про операції, які провели за час перебування в стаціонарі).
Підкажіть, яким документом це регламентується? (принципи формулювання клінічного діагнозу пацієнта хірургічного профілю) smile surprised wacko cry


Удачі!
 
МММДата: Середа, 28.11.2012, 19:53 | Повідомлення # 4
Прохожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Добрий вечір, допоможіть будь-ласка, з таким запитанням. Моїй доньці 16 років, вона цього року вступила на перший курс коледжу. В доньки хронічна хвороба - виразка дванадцятипалої кишки, яка регулярно дає про себе знати загостреннями, крім того погана проба Руф"є. У школі достатньо було довідки, що дитина належить до спецгрупи, і ніяких проблем з фізкультурою не було. У коледжі викладач вимагає, щоб вона здавала всі нормативи. Донька без проблем здає нормативи з гімнастики чи вправи з мячем, а от біг, стрибки та підтягування-віджимання здати не може, в неї починає боліти живіт. Викладач же натомість ставить їй 2, за нездачу нормативів. Проконсультуйте будь-ласка, що саме моя донька повинна здавати, а від чого звільнена, якщо у неї є довідка про спецгрупу на основі хвороби і проби Руф"є. Зазделегідь дякую.
 
хаусДата: Субота, 13.07.2013, 13:51 | Повідомлення # 5
Прохожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Колеги, наскільки є безпечною комбінація карведилолу з мексилетином в пацієнта з частою політопною та гуртовою шлуночковою екстрасистолією при збереженні систолічної функції лівого шлуночка. В яких співвідношеннях вони доцільні використовуватись ?
Прикріплення: 1695710.jpg (54.0 Kb)
 
HOUSEДата: Субота, 13.07.2013, 20:58 | Повідомлення # 6
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Вітаю. Я стараюсь не використовувати у своїй практиці антиритміки І класу, тому досвіду використання мексилетину не маю (мене цілком влаштовує ІІІ клас).

З повагою.
 
хаусДата: Неділя, 14.07.2013, 08:54 | Повідомлення # 7
Прохожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Із антиаритміків група 1В є найбільш безпечною із всієї 1 -ої групи для використання у хворих з органічними захворюваннями серця. Згідно офіційних рекомендацій доступних мені на сьогоднішній день їх поєднання із бета-блокаторами є можливим. Чи є на форумі спеціалісти - аритмологи, (кардіологи) ? Мені цікавий Ваш особистий досвід з даної проблематики. Буду вдячний за відповідь .
 
HOUSEДата: Неділя, 14.07.2013, 11:45 | Повідомлення # 8
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
А чим Вам "не догодила" ІІІ група ? В неї найменше протипоказів.

З повагою.
 
хаусДата: Неділя, 14.07.2013, 14:29 | Повідомлення # 9
Прохожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Препарати 3-ї групи мають багато позакардіальних побічних ефектів (аміодарон). аба аритмогенну дію (соталол). В моєму випадку більш доцільнішим було б використати препарат з меншою кількістю побічної дії, наприклад мексаритм в комбінації з б-блокатором. Дана комбінація в літературі ,яка мені доступна , мало описана. Тому мені було б цікавою думка тих, хто вже мав власний досвід в даному питанні. Щиро дякую всім, хто відгукнувся.  З повагою до всіх колег  .
 
HOUSEДата: Неділя, 14.07.2013, 14:50 | Повідомлення # 10
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Цитата (хаус)
Препарати 3-ї групи мають багато позакардіальних побічних ефектів (аміодарон) ...


Цитата (для медичного застосування препарату МЕКСАРИТМ)
1. Мексаритм посилює прояви симптомів та вираженість хвороби Паркінсона.
2. Побічна дія. ... порушення сечовиділення, психози, судоми.
3. Протягом курсу лікування Мексаритмом слідвідмовитись від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Цитата (хаус)
Препарати 3-ї групи мають ... аба аритмогенну дію (соталол) ...

Цитата (для медичного застосування препарату МЕКСАРИТМ)
Не виключена аритмогенна дія (розвитокшлуночкових екстрасистолій, мерехтіння передсердь)


З повагою.
 
komarДата: Вівторок, 22.10.2013, 19:50 | Повідомлення # 11
Любитель
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Цитата хаус ()
Препарати 3-ї групи мають багато позакардіальних побічних ефектів (аміодарон). аба аритмогенну дію (соталол). В моєму випадку більш доцільнішим було б використати препарат з меншою кількістю побічної дії, наприклад мексаритм в комбінації з б-блокатором.
Цікаво звідки така інформація?? Спочатку б самі прочитали.
 
alexarosh5Дата: Вівторок, 26.09.2023, 12:09 | Повідомлення # 12
Прохожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Да... спасибо, мне очень интересно было почитать такой пост, да так, что даже по ссылке перешел, что для меня реально редкость
 
Форум лікарів » Поговорим... » Балачка » Допомога лікаря (Допомога лікаря)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов