Неділя
19.05.2024
06:29

Баги - Сторінка 2 - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Баги (Обговорюємо баги в базі "Стаціонар")
Баги
HOUSEДата: Субота, 06.02.2010, 20:49 | Повідомлення # 16
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Vavannet)
ТФорма его у Вас есть , но я не сумел и в этой версии его распечатать. Подскажите -почему? И как с этим справиться.

Відсутній звіт. Чорновичок зробив. Після того як допрацюю, викладу оновлення. smile Потрібен зразок протоколу в ворді.
Quote (Vavannet)
По вкладке "Щоденник " есть одно , с моей точки зрения ,неудобство.А именно , что нельзя вставлять по месту нахождения курсора выражение из набора выражений .

Над цим питанням думали разом з А.Кривулею. Поки що нема нормального алгоритму - на стадії експерименту. sad


З повагою.
 
VavannetДата: Субота, 06.02.2010, 21:46 | Повідомлення # 17
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Quote (HOUSE)
Відсутній звіт. Чорновичок зробив. Після того як допрацюю, викладу оновлення. smile Потрібен зразок протоколу в ворді.
А чого ви небажаєте взяти протокол з АРМхірурга.той же самий/його шапка є і в "Стаціонарі" Я його правлю в Ворді /експортую з АРМ хірурга.Мабутьт я чогось не розумію..прошу вибачення - я не програмист.Те що я обіцяв ,я зроблю найближчим часом.А після цього де що відправлю Вам до лічки.
А зараз працював в акаунтах Своїх колег добавити добавив но більш нічого не можу зробити./паролі,доступ,пеосада/Не можу додати..Прога недуже гарно каже .що додати неможна ,так как повторюються поля.. cry


Удачі !
 
HOUSEДата: Субота, 06.02.2010, 22:22 | Повідомлення # 18
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1. Хочеться обійтись без ворду.
2. Перевірю. Я правив форму реестрації, можливо щось нахомутав. sad


З повагою.
 
VavannetДата: Неділя, 07.02.2010, 18:57 | Повідомлення # 19
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
HOUSE! Вернулся с работы ,где ставил последнюю версию surprised , а тут и обновление.И сразу же часть вопросов отпала.Сейчас обновлюсь на домашнем ПК. А по работе с программой у меня две непонятные вещи:
1 - на вкладке подробно указан пол пациента,но на вкладке "Щоденник"- все больные мужского пола;
2 - во вкладке "Щоденник" неполучается копиравать последний дневник;
3- и опять же шрифт в "щоденник2 мелковат.Работал ч/з Ворд.


Удачі !
 
HOUSEДата: Неділя, 07.02.2010, 19:05 | Повідомлення # 20
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1. Не зрозумів sad
2. Можна детальніше ? В мене працює. wacko
3. А навіщо великий ? Можна збільшити. Але так економніше (сам купую папір і тонер) smile
PS. Протокол оперпації пробували ?


З повагою.
 
VavannetДата: Неділя, 07.02.2010, 19:16 | Повідомлення # 21
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Дневники не реагируют на выставленный "пол" на вкладке "Подробно".
Сейчас проверю на домашнем всё , что смогу ,а потом отпишусь.
А шифр в 8-м пикселей маловат для многих... biggrin А бумага и тонер- как придётся, чаще левые...Больным нравится эпикриз на хорошей бумаге....


Удачі !
 
HOUSEДата: Неділя, 07.02.2010, 19:24 | Повідомлення # 22
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Vavannet)
Больным нравится эпикриз на хорошей бумаге....

А мені погану не хочеться ставити в принтер biggrin
Quote (Vavannet)
Дневники не реагируют на выставленный "пол" на вкладке "Подробно".

А як щоденники повинні реагувати ? wacko
Quote (Vavannet)
А шифр в 8-м пикселей маловат для многих... biggrin

То нехай не читають. biggrin cool


З повагою.
 
VavannetДата: Неділя, 07.02.2010, 21:36 | Повідомлення # 23
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
HOUSE !
Quote (HOUSE)
То нехай не читають.
Я тому і тримаю історію хвороби до останнього на Компі. cool
biggrin Оце зараз поставив V 2.0 та поганяв.Но це дом.ПК-,так що це більш- менш щось побачить ,та трохи набити руку. Детальнійше буде потім по ходу работи..
що можу сказати:
1- РЕСПЕКТ Вам HOUSE за те , що Це Ваша програма , т.к без Вас нових користувачів додати не можеш.І це правильно!
2 - протоколи: за такий переклад шаблона предопераційного епикризу, може і не дадуть по шапці, але на сміх піднімуть ,то поки буду набирати руцями wink .Погано що не працюють шаблони операцій.
А кнопочки до /думаю/ шаблонів я вам вишлю. Думаю,що прога від цього тільки виграє.
Я пишу от душі.Де стало трохи легше.. biggrin До зв*язку..


Удачі !

Повідомлення відредагував Vavannet - Неділя, 07.02.2010, 21:39
 
HOUSEДата: Понеділок, 08.02.2010, 08:40 | Повідомлення # 24
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Vavannet)
1- РЕСПЕКТ Вам HOUSE за те , що Це Ваша програма , т.к без Вас нових користувачів додати не можеш.І це правильно!

Можна. wink Надайте собі рівень доступу sanitar biggrin


З повагою.
 
VavannetДата: Середа, 10.02.2010, 22:00 | Повідомлення # 25
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Добрых суток!
HOUSE! По версии 2.2 пока могу сказать не очень много.
1 -цвет шрифта в шаблонах набора дневников( тяжесть состояния) мягко говоря некомфортный- тёмненького хоца..
2 - там же, при редактировании, поле " стул" неподдаётся ни каким дефекациям...и украинизациям... wacko
biggrin
3- возможно ли добавить специальность /операционня сестра/ и ввести в хирургическое отделений.А то в протоколах вносишь ручками..
4- и возможно ли изменить отделение"хірургічний" на "хірургічне" ,а профиль само-собой оставить как есть.
Если я наюзирил чавой-то не того,прошу вибачення... cool tongue

Додано (10.02.2010, 23:00)
---------------------------------------------
Прошу пардону!!! wink Обновился ..и первіе два пункта улетучились...Ещё раз ,HOUSE , РЕСПЕКТ.. surprised


Удачі !
 
HOUSEДата: Середа, 10.02.2010, 22:10 | Повідомлення # 26
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
3. Навіщо ? cool Медсестри не досить ? smile В протоколі операції пише "операційна сестра".
4. Недавно тільки замінив "хірургічне" на "хірургічний". wacko Правильно буде (рекомендації одного з користувачів, я навіть перевірив перекладом на англійську smile ) "хірургічний відділ" а не "хірургічне відділення". wacko wink


З повагою.
 
VavannetДата: Середа, 10.02.2010, 22:31 | Повідомлення # 27
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Ну программа по своему направлению и нацеллености не должна погрязнуть в этих/ пока ещё/ мелочах.Лишь бы хребет стоял , А парфуми и раскраска--успеется( но из вредности пороюсь.. tongue )..
А насчёт опер/сестёр - они зачем-то в протоколе фигурируют... А насчёт написания - biggrin ..я сифон и клизмон при непроходах сестре не доверяю../зануда..знаю..,а ещё и какая за.../..А опер/сестра ,затем ,чтоб выставлять в протокол /но-но,без ентих мыслёв/ surprised


Удачі !

Повідомлення відредагував Vavannet - Середа, 10.02.2010, 22:34
 
HOUSEДата: Середа, 10.02.2010, 22:38 | Повідомлення # 28
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Попробуйте її "обсипати" cool (програму). Так в протоколі при друці пише "Операційна сестра". tongue

З повагою.
 
VavannetДата: Субота, 13.02.2010, 22:58 | Повідомлення # 29
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
HOUSE ! Делаю второй заход! А то что-то выкинуло из интернета.
За вчерашние сутки работы у меня появились некоторые замечания - пожелания- сообщения:
1. при экспорте дневников ,описания или протокола операции в Ворд /что бы увеличить шрифт при печати/ возвращает в пустую главную вкладку.Если без экспорта , то всё нормально . / cool дело вкуса и возможностей,как мы и говорили/.
2. При печати из вкладки "дневник" не всегда есть подписи.
3.В меню шаблонов выражений цвет полей и шрифт отличный , но границы не контрастны и поэтому при долгой работе устают глаза.
4. Не вмещается всё выражение в поле ,при при наборе теряешь время.А другие поля ну уж слишком обширны для одного слова.
5.При выведении на печать протокола операции разорваны: запись "основной д-з" и сам диагноз.
6.Всё-таки нужен шаблон операций и его сохранение.
7.В первичном описании и особенно в предоперационном эпикризе много руссизмов.
8.В первичном описании,при его печати ,куда-то исчезает выражение "обгрунтування діагнозу" и тогда сам текст обоснования болтается ни к селу,ни к городу. cry


Удачі !

Повідомлення відредагував Vavannet - Субота, 13.02.2010, 23:02
 
HOUSEДата: Неділя, 14.02.2010, 20:03 | Повідомлення # 30
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1 ніхт ферштейн... wacko
2 wacko
3не можу вибрати - мабудь, поміняю на чорний
4. всім не вгодиш - пишіть фрази у відповідні поля по ширині tongue
5. подивлюсь. деякі записи сам "розривав", взяв протокол в наших хірургів для зразка ( сорі, не хер... рург biggrin )
6. поки без коментів. мало конструктивних ідей...
7. парився на роботі (лікувати людей потрібно), не виклав деякі зміни. Напишіть детальніше.
8. Фраза "Обгрунтування діагнозу" відсутня. Подумаю як краще зробити. Обгрунтування діагнозу не всі пишуть.
Дякую smile


З повагою.
 
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Баги (Обговорюємо баги в базі "Стаціонар")
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов