Неділя
19.05.2024
06:29

Баги - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Баги (Обговорюємо баги в базі "Стаціонар")
Баги
HOUSEДата: П`ятниця, 07.08.2009, 09:58 | Повідомлення # 1
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Хто попробував базу, прохання відписатись з виявлених багів. Не всі можу виловити сам. Буду дуже вдячний.

З повагою.
 
ГістьДата: П`ятниця, 25.09.2009, 15:22 | Повідомлення # 2
Група: Гості





В Івано-Франківській області нема Тисменецького району.
Він знаходиться в Івано-Франківському районі.
відповідно Лисець відноситься до Тисменецького району, якого нема.
Лисець теж знаходиться у Франківському районі.
 
HOUSEДата: Субота, 26.09.2009, 13:21 | Повідомлення # 3
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Дякую. Виправлю. Використовував стару базу населених пунктів. В ній нема навіть деяких районів.

З повагою.
 
HOUSEДата: Субота, 26.09.2009, 21:26 | Повідомлення # 4
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Гість)
В Івано-Франківській області нема Тисменецького району.
Він знаходиться в Івано-Франківському районі.
відповідно Лисець відноситься до Тисменецького району, якого нема.
Лисець теж знаходиться у Франківському районі.

Не зрозумів.
Ви маєте на увазі, що необхідно добавити Тисменецький район ?
Якщо так, напишіть, будь ласка, які населені пункти до нього відносяться.


З повагою.
 
ГістьДата: Понеділок, 28.09.2009, 08:06 | Повідомлення # 5
Група: Гості





Саме краще тут можна глянути.
http://snezok.com/ivano-frankivska/index.html
ну і далі кожний район окремо
 
HOUSEДата: Понеділок, 05.10.2009, 13:17 | Повідомлення # 6
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Частково виправив помилку по Тисменецькому району (добавив район і його населені пункти). У каталозі поштових індексів відсутні деякі населені пункти - є тільки ті в яких розміщена сільрада. Відсутні залишив на російській мові. Зараз пишу частину бази по вибору населених пунктів на основі КОАТУУ (Державний класифікатор обєктів адміністративно-територіального устрою України). Можливо викладу для тестування через 2-3 тижні.

З повагою.
 
ГістьДата: Четвер, 19.11.2009, 19:49 | Повідомлення # 7
Група: Гості





При завантаженні програми повідомлення: Проект Visual Basic для приложений в базе даных поврежден
Що це значить?
 
HOUSEДата: П`ятниця, 20.11.2009, 10:49 | Повідомлення # 8
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Який файл Ви завантажували ? Потрібно перевірити. Можливо, не коректно завантажився архів, а можливо баг у VBA викладеної версії (редагується робоча версія і видаляються дані пацієнтів, при цьому можлива поява багів).
Дякую.


З повагою.
 
AndrejДата: Четвер, 26.11.2009, 13:39 | Повідомлення # 9
Прохожий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Статус: Offline
при сбробі напечатати протокол операції видає помилку(відсутній отчет також нема таблиці сотрудники)
бажано б зробити можливість напечатати виписку(не тільки епікріз)
 
HOUSEДата: Четвер, 26.11.2009, 14:08 | Повідомлення # 10
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Andrej)
бажано б зробити можливість напечатати виписку(не тільки епікріз)

Добавте кнопку використати первинний опис (таку як в щоденниках). Алгоритм візьміть той самий, тільки замість вставити в щоденник - вставляйте в виписку.
Quote (Andrej)
нема таблиці сотрудники

Замість неї таблиці "acc" і "acc_list". Алгоритм вибору можна взяти з форми "start".
Довідник співробітників винесено у налаштування - системні (кнопка Сотрудники - не потрібна.


З повагою.
 
VavannetДата: Четвер, 04.02.2010, 23:04 | Повідомлення # 11
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
HOUSE ! Добрых суток! Прошу прощения если я не в ту ветку.
АРМ врача ,а затем АРМ хирурга использую давно и был уверен,что мне это как раз надо как хирургу.Хотя был один минус- я не пишу отчётов и этими прогами пользовался только я один в отделении. Что касается "Стационара"- у меня возникло ряд проблем.
1.Прога встала нормально.
2.Когда поменял зав хо на своего,то ч/з несколько дней "общий обход зава"_ он стал резко начмедом.Подпись под дневником. А если распечатываю дневники в Word-е /увеличивая шрифт/,остаётся начальник без должности angry .Слава богу хоть с ФИО biggrin .
3.Дальше полез редактировать дневники /много русских слов/,хоть я и не филолог по укр .языку.Во вкладке "дневники" смысловые поля поразползались,правда не все.И кое-где я менял выражения. cry Хотя запоминаешь ,где искать ,но теряешь время.
4. А потом прога меня морально добила ,буквально сегодня.Вчера выбрыкнулась пару раз .А сегодня система.Отпечатавшись в дневниках или заполнившись в "Подробно", при переходе в "Рух хворих" - попадаю на поле без одного больного.Полностью перезапускаюсь.. wacko
А теперь с Вашего позволения вопросы:
1. Как заполнить поле " Д-з при госпитализации"
2.Могу ли я в акаунтах перебить на своих, нужных мне в работе сотрудников /не будет как с завом?/.
И честно! Прога мне всё равно нравится,--какая-то она лёгкая и работаешь с ней быстрее.Но конечно период шаблонов пройти придётся wink Спасибо.

Продолжу дальше... cool

Додано (05.02.2010, 00:04)
---------------------------------------------
У мене те ж саме. Ще не разу протокола не зміг роздрукувати. cry


Удачі !
 
HOUSEДата: П`ятниця, 05.02.2010, 08:38 | Повідомлення # 12
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
2. Сорі. Сам зав... wacko Тому пропустив цей глюк.
3. Бажано редагувати по порядку. Напишіть детальніше зауваження. Я користуюсь тільки декільками кнопочками (ті що стосуються обходу начмеда). А так використовую кнопку "використати первинний опис" - створюю перший щоденник. Далі - "копіювати попередній" і його редагую...
4. Можна детальніше ?
___________________
1. В якій формі ? В "Подробно" вставляється самостійно з первинного огляду.
2. Можна. Не буде. Але спочатку добавте своїх, а потім видаліть непотрібних.
3. Не зробив протоколу cry . Мені був не потрібний. biggrin Викладіть приблизний текст - зроблю. cool
PS. В неділю викладу оновлену АРМ лікаря стаціонару. Встановіть її. В ній баги програми будуть виправлятися без втрати даних.
PPS. Форум оживився. smile Тепер можна буде написати нормальну прогу !


З повагою.
 
VavannetДата: Субота, 06.02.2010, 15:57 | Повідомлення # 13
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Доброго дня HOUSE-се ! Я не розповів декілька речей! Прошу вибачення! Не думав ,що вони мають сенс.
1- я непрацюю з первинним описом хворих / зав. заборонив ,бо у відділку інша форма/. Но логічний зв*зок Вашої проги я зрозумів.
2 - на ПК прцюю інколи і в АРМ хірурга. wink
Quote (HOUSE)
4. Можна детальніше ?

-після заповненя форми "Подробно"! та "Щоденник"- потрапляю на чисту сторінку "Рух хворих". У часі ,це я зв*язую з редагуванням кнопок "Щоденника".
І честно кажучи, бажано друкувати протокол операцій з Стаціонару" , а не скакати до АРМ хірурга , а форма "Протокол операції" у Вас є. Було б цікаво коли б ця вкладка /Протокол операції / редагувалась ,як вкладка "щоденник" , а може це занадто.Для ВАс це труд , а я лише юзер /користувач/.Зараз дома прогоню ч/з прогу якого небудь Пупкіна Стельного

Додано (06.02.2010, 16:57)
---------------------------------------------
Перепрошую, HOUSE-се! Забув запитати..
Ви казали ,що в неділю маєте викласти новий образчик "стационару".Ото ж і запитання , :" Треба зносити останню версію, чи буде ,як апгрейт?.Чи можна в нову версію експортувати базу даних з останьої?"Знов забивати хворихї не дуже бажано , але як буде , так і буде.. cry tongue


Удачі !

Повідомлення відредагував Vavannet - Субота, 06.02.2010, 15:59
 
HOUSEДата: Субота, 06.02.2010, 17:13 | Повідомлення # 14
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Vavannet)
Ви казали ,що в неділю маєте викласти новий образчик "стационару".Ото ж і запитання , :" Треба зносити останню версію, чи буде ,як апгрейт?.Чи можна в нову версію експортувати базу даних з останьої?"Знов забивати хворихї не дуже бажано , але як буде , так і буде..

Вже виклав. Останню версію потрібно зносити (на наполегливі прохання, прийшлось змінити деякі таблиці). Але, якщо вмієте програмувати в аксес - дані можна перенести. Або використати прогу для синхронізації структур бази. В подальшому будуть апгрейди із збереженням даних.
Над протоколом операції можна подумати, якщо опишите потребу детальніше.
PS. Не розумію, чому заборонений опис - він згідно всіх чинних інструкцій. Якщо його все таки заповнювати, використовуючи шаблони, скоротиться час на заповнення виписки і щоденників. smile


З повагою.
 
VavannetДата: Субота, 06.02.2010, 20:41 | Повідомлення # 15
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Извините HOUSE, но зав Вы..а каждый зав правит по своему.У моего-желание
быть всем ,а делать...Хотя это описание лет 5-ть назад делал я и по свое инициативе./но это всё лирика/.
Теперь о протоколлле.Форма его у Вас есть , но я не сумел и в этой версии его распечатать. Подскажите -почему? И как с этим справиться. Как я понимаю - вы не хирург.Поэтому я распишу,как вижу дополнение к протоколу ,как в вкладке "Щоденник" и отправлю Вам в экселе.По вкладке "Щоденник " есть одно , с моей точки зрения ,неудобство.А именно , что нельзя вставлять по месту нахождения курсора выражение из набора выражений .Ну вот пока и всё..Буду юзать дальше..


Удачі !
 
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Баги (Обговорюємо баги в базі "Стаціонар")
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов