Неділя
19.05.2024
07:37

Баги - Сторінка 3 - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Баги (Обговорюємо баги в базі "Стаціонар")
Баги
VavannetДата: Понеділок, 15.02.2010, 18:33 | Повідомлення # 31
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Ну-у-у
Quote (HOUSE)
Обгрунтування діагнозу не всі пишуть.

моя администрация иногда вспоминает на день сурка америкосов , что что-то надо бы писять в истории болезни. cool И тогда их силльно интересует план обследования и лечения , но /кусают и запись : по листу назначений!!!!/
Quote (HOUSE)
6. поки без коментів. мало конструктивних ідей...

Quote (Vavannet)
1. при экспорте дневников ,описания или протокола операции в Ворд /что бы увеличить шрифт при печати/ возвращает в пустую главную вкладку.Если без экспорта , то всё нормально . / cool дело вкуса и возможностей,как мы и говорили/.

Quote (HOUSE)
1 ніхт ферштейн... wacko

HOUSE ! Я за иронию ,подначки ,да и поддёрнуть друг- друга не мешает ,но сарказм....я хирург ...-это к гинекологам , ведь у них ,как скрутило 2-й и 3-й пальчики во всех 5-ти конечностях , так и крутит. Я не тащил вас в интернет , а вы меня.. Я подал голос в форуме , чтоб с вашей милости было нормально работать.. Хотя я не флаг УССР ,- я что-то усреднённое.. то ж прошу пана.. cry cool Я понял , что милостыня на другой остановке после Лонжерона..поехали дальше..


Удачі !

Повідомлення відредагував Vavannet - Понеділок, 15.02.2010, 18:36
 
HOUSEДата: Понеділок, 15.02.2010, 20:18 | Повідомлення # 32
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Це не сарказм. Я, дійсно, не зрозумів що до чого. Порожні вкладки "зробити" не вийшло. Потрібний детальний опис дій (які кнопочки коли натискались).
На рахунок збереження шаблонів операцій, статусів. Я не хірург - без детального опису що потрібно - нормально не зроблю. cry
Зараз самотужки вивчаю протоколи операцій...
PS. Якщо образив - вибачайте.
PPS. Вийшло нове оновлення (протокол операції) smile


З повагою.
 
VavannetДата: Субота, 20.02.2010, 17:22 | Повідомлення # 33
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Я зробив ,про що ми розмовляли раніш. Старався зробити досить стисло , бо не тягнути ж до проги усю хірургію tongue .Прікрипив.
Що до шаблонів , то в АРМ-і все є. А моя пропозиція проста.Вставити щось таке ,як Вам переслав, до написання шаблонів , а ні до чернетки протокола ,який іде на прінтер. А що до моєї програми на робочьому ПК , то як не ліньки - переставлюсь.. wacko cry angry Удачі..
Прикріплення: 2086166.doc (21.0 Kb)


Удачі !

Повідомлення відредагував Vavannet - Субота, 20.02.2010, 17:24
 
HOUSEДата: Субота, 20.02.2010, 18:08 | Повідомлення # 34
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Дякую. В даній версії не використаю - прийдеться повністю переставляти програму користувачам. Врахую в майбутньому. Переробив модуль операцій так, що при виборі назви операції протокол заповниться сам (при попередньому внесенні). cool
Навіщо Вам перевстановлювати програму ? Оновлення і основний модуль в програмі ідентичні. В іншій частині тільки дані. Можливо якийсь глюк в користувачах програми cry Ви вмієте робити скриншот екрану ?


З повагою.
 
VavannetДата: Субота, 20.02.2010, 21:57 | Повідомлення # 35
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Скриншот зроблю у понеділок. Який саме ? І що далі? Навчить !

Удачі !
 
HOUSEДата: Понеділок, 22.02.2010, 07:42 | Повідомлення # 36
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Коли є баг, натиснути клавішу Prnt Scrn. Далі вставити отримане зображення в будь який графічний редактор (або вордовський документ) і зберегти картинку. Прикріпити файл до повідомлення.
Удачі. smile


З повагою.
 
VavannetДата: Неділя, 07.03.2010, 18:42 | Повідомлення # 37
Любитель
Група: Друзі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
HOUSE! Доброї доби перед святом! А про свято я і не кажу /фартушок і все таке сяке... ;)/ :o З Вашого дозволу я повернусь до ВАШИХ-наших баранів /Стаціонару/.
1- про первинний огляд ,а саме обгрунтування д-зу я вже писав ( хоч і сам його пишу ,коли хтось з начальства згадає , а коли знов впаде в амнезію , то і не пишимо... :p ) Але у мене сталось так,що викидує з первинного огляду в основну сторінку хворого .коли роблю спробу зразу ввести шаблон опису хвороби..
2- в протоколі операції ,коли вже готовий виводиш на друк . - П.І.Б оператора знаходиш посеред тексту протокола. Тож вбиваєш руцями %) .
Ну а далі будемо працювати.
Дуже шаблонів оперативних втручань хоца...


Удачі !
 
HOUSEДата: Неділя, 07.03.2010, 20:34 | Повідомлення # 38
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Vavannet, доброї пори доби !
1. В мене не викидає. Можете зробити і прикріпити скриншот ?
2. Такого також не відбуваеться (в Аксесі - "прикріплено" до певного місця, у Ворді - також все на місці) wacko Хотілось би скрин...
"Операція" (назва операції) зроблена у вигляді поля із списком. Якщо вибрати операцію, протокол для якої вже писався, поле "Протокол операції" заповниться автоматично.
ЗІ. Над обгрунтуванням подумаю (щоб фраза "Обгрунтування діагнозу" була у випадку заповнення обгрунтування.


З повагою.
 
ЛанаДата: П`ятниця, 16.04.2010, 17:32 | Повідомлення # 39
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Добрий вечір!Знову прошу Вашої допомоги smile
1.Я щось мабуть не так закрила у первинному огляді в одній історії хвороби і не знаю як відкрити його повторно- видає помилку і не відкривається, хоча роздрукувалось спочатку добре. Порадьте, будь-ласка,як мені відновити дані?
2.Іще - чи не можна зробити, щоб мої рекомендації теж зберігались у шаблоні чи списку від попередніх пацієнтів і щоб для них було більше місця, бо мені пише, що замало місця?(наприклад, я рекомендую "Д" нагляд сімейного лікаря із залученням інших фахівців, консультації чи дообстеження в інших закладах, а писати їх нікуди sad )
3.Яку дієту Ви рекомендуєте хворим з панкреатитами?, бо я завжди думала,що 5п, а уВашому списку її немає sad


Удачі!
 
ЛанаДата: П`ятниця, 16.04.2010, 17:45 | Повідомлення # 40
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
зробила скрин із сторінки, може вдасться якось відкрити...
Прикріплення: Doc1.doc (122.0 Kb)


Удачі!
 
HOUSEДата: П`ятниця, 16.04.2010, 19:27 | Повідомлення # 41
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1. А коли виникає помилка ? З первинним описом щось не те: відсутній діагноз у "подробно". wacko
2. Потрібно робити нову версію програми. Всі дані і шаблони "полетять". sad
3. Рекомендував 5п. Але не знайшов її в офіційних виданнях по дієтології. wacko


З повагою.
 
ЛанаДата: П`ятниця, 16.04.2010, 20:45 | Повідомлення # 42
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Виникає при спробі відкрити первинний огляд. Всі інші працюють нормально, щоденники пишуться. Мене теж дивує,куди подівся діагноз у" подробно", адже в роздруковці він є. Якоїсьчудної шкоди наробила... Ну нічого, не переймайтеся, головне, що всі інші працюють і відкриваються. smile постараюсь надалі бути уважнішою.

Удачі!
 
ЛанаДата: Субота, 17.04.2010, 18:26 | Повідомлення # 43
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Доброго Вечора! Чомусь не можу змінити шаблон щоденника. Виникає така помилка.(Скрин)
Іще - поясніть, будь-ласка, як користуватись розділом "видача медикаментів на пост" ? Що означають цифри в останньому стовпчику?
Прикріплення: Doc2.doc (120.5 Kb)


Удачі!
 
HOUSEДата: Неділя, 18.04.2010, 15:55 | Повідомлення # 44
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Доброго дня.
1. Скоріш за все, якесь поле порожнє. А програма цього не допускає.
2. Спочатку "отримуєте" медикаменти, а потім "видаєте потрібну кількість з наявних. Останнє поле службове. Його буде потрібно сховати.


З повагою.
 
ЛанаДата: Субота, 15.05.2010, 17:43 | Повідомлення # 45
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Добрий вечір! Сьогодні у мене виникла невелика проблема :
1. при запису , первинного огляду жінки- інваліда чомусь у роздруковку не виноситься розділ операції, таке враження, що перекривається іншим рядком sad ;
2.Іще хочеться, щоб Ви виправили в текстї первинного огляду перЕферичні на перИферичні (лімфовузли, набряки),
3. ще буває, коли вводиш позначку " планово", то у наступного пацієнта при вводі "екстренно" залишаються "блідими" години поступлення і їх не можна ввести;
4. Куди Ви пишете температуру і де описуєте характер випорожнень?
5.Іще таке побажання: якщо можна, зробіть, будь-ласка можливість в первинному описі вносити в "шапку" огляд із зав. віділенням та нач.меда. У нас зараз із цими медикаментами, що йдуть по програмі "Грип", вимагають, щоб всі первинні хворі, якім призначаються ці ліки, були оглянуті (або хоч підписані) і зав. і нач.медом wacko smile
6. А не можна у лікуванні в розділі "доза" дати можливість вводити і зберігати інші дози, і визначення( мг чи мл)?
Дуже Вам дякую smile


Удачі!
 
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Баги (Обговорюємо баги в базі "Стаціонар")
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов