Вівторок
14.05.2024
22:18

Удосконалення - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Удосконалення (Удосконалення бази)
Удосконалення
HOUSEДата: П`ятниця, 07.08.2009, 10:01 | Повідомлення # 1
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Хто попробував базу, прохання висловити свою думку по покращенню. Буду дуже вдячний.

З повагою.
 
Lyubomyr_KhymycyaДата: Вівторок, 27.10.2009, 19:41 | Повідомлення # 2
Прохожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Добрий вечір Адміністратор. Я і моя дружина працюємо лікарем терапевтом. Мені дуже надоїли усі ці рукописи які ми робимо. Я вже перепробував декілька електронних безплатних історій хворіб (TherDep 4S, 5 та ін.), зараз пишу свою в Ассеs2003. Мені ваш задум найбільше сподобався. Але я би туди добавив Виписку, Стат талон, можна би було покращети попередній огляд, покращив би Епікриз, і такі речі як скарги і анамнез можна би було автоматизувати по типу як ви це зробили із щоденником, аба так, як це є у Ther Dep 5. Якщо ви би мені дали паролі щоб я міг добратися до ваших ФОРМ я би вам міг дещо помогти наприклад з попереднім оглядом, і епікризом ( там ще багото чого бракує, хоча я вам дякую ви зробили велечезну роботу і дали її для користування народу) smile Я майже зрозумів алгоритм Вашої програми, але щоб щось сутево вдосконалити мені треба зайти під АДМІНОМ, а цого я зробити не можу. Я буду дуже радий вам помогти, тим самим поможу собі і своїй дружині. smile
 
HOUSEДата: Вівторок, 27.10.2009, 20:21 | Повідомлення # 3
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Lyubomyr_Khymycya)
і такі речі як скарги і анамнез можна би було автоматизувати

Ви не до кінця протестували програму - там це можна автоматизувати. Заповнюєте скарги, анамнез, обгрунтування діагнозу і натискаєм кнопку "зберегти як шаблон". У подальшому в полі із списком "вибір шаблону" вибираєм потрібний шаблон і все готово. biggrin
Quote (Lyubomyr_Khymycya)
епікризом ( там ще багото чого бракує

Він просто не дописаний... Аналізи і обстеження переписує медсестра happy


З повагою.
 
Lyubomyr_KhymycyaДата: Середа, 28.10.2009, 10:01 | Повідомлення # 4
Прохожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Я розумію, але скарги і анамнез треба писати вручну для кожнолго діагнозу поновому, а потім використовувати як шаблон, але в нашій практиці бувають скарги і анамнез нетеповий і таких шаблонів може бути безліч і в кінцевому результаті в них можна запутатись. Я пропоную зробити розділ в якому так як у Ther Dep5 можна кожного разу змінювати в залежності від пацієнта автоматизовано послідовно. Створюється меню яке послідовно в правельному порядку формує скарги і анамнез. Якщо би ви дали можливість скачати ваші бази у форматі MDB а не MDE, я би вам зміг дечим допомогти, а ще би я доповнив форму огляду пацієна, вона там досить скупенька (особливо серецево-судинна і дихальна система), в деяких полях взагалі відсутня вибірка (а там треба було б вставити до 3-5 елементів, і місцями проскакують русизми.
Моя прозьба скиньте мені при можливості MDB формат вашої бази (я би її відредагував і назад вам її вишлю).
 
HOUSEДата: Середа, 28.10.2009, 13:02 | Повідомлення # 5
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Ви хочите починати вже ? Планую з нового року розпочати писати нову версію (після закінчення АРМ лікаря поліклініки).
Quote (Lyubomyr_Khymycya)
Створюється меню яке послідовно в правельному порядку формує скарги і анамнез.

Повірте, не зручно - забирає багато часу. Легше дописати руками. Але можете спробувати. Завантажте МКХ 10 - там готовий алгоритм.
Quote (Lyubomyr_Khymycya)
доповнив форму огляду пацієна, вона там досить скупенька (особливо серецево-судинна і дихальна система)

Який діагноз неможливо описати ?

Quote (Lyubomyr_Khymycya)
в деяких полях взагалі відсутня вибірка (а там треба було б вставити до 3-5 елементів

Для запису необхідної нестандартної інформації.
Quote (Lyubomyr_Khymycya)
(я би її відредагував і назад вам її вишлю).

Напишите свою - виставите на сайті для загального користування.
PS. Прочитайте ОП cool


З повагою.
 
лікар Андрій травматологДата: Неділя, 08.11.2009, 21:43 | Повідомлення # 6
Група: Гості





-де можно в вашій программі збільшити шифр первинного огляду мілкуватий))
-в місті менопаузи накладуються поля
а так программа дуже хороша
-також рекомендую звязати таблиці з МКХ10 (шкода і ганьба що на рідній мові його нема в інети) щоб набравши код діагноза ( наприклад S18)) автоматично підставлявся в поле з можливостью редагування
- також нема можливість редагування форм під себе (я розумію це захист від дурака але є люди які щось патрают в цьому)
 
HOUSEДата: Понеділок, 09.11.2009, 08:17 | Повідомлення # 7
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (лікар Андрій травматолог)
-де можно в вашій программі збільшити шифр первинного огляду мілкуватий))

- не можна (потрібно редагувати базу). Шрифт зроблено мілким, щоб поміщалось на одну сторону листка. В новій версії планується збільшення шрифту із роздруковкою за алгоритмом наданим компанією Online-art

Quote (лікар Андрій травматолог)
-в місті менопаузи накладуються поля

Дякую. Перевірю. В робочій версії не накладаються. Для завантаження база редагується (щоб не розголошувати дані пацієнтів). Можливо "вкрався" глюк.

Quote (лікар Андрій травматолог)
-також рекомендую звязати таблиці з МКХ10 (шкода і ганьба що на рідній мові його нема в інети) щоб набравши код діагноза ( наприклад S18)) автоматично підставлявся в поле з можливостью редагування

Можна детальніше ? Код можна вставити за допомогою кнопки біля поля з шифром. Не приймете участь в перекладі ?

Quote (лікар Андрій травматолог)
- також нема можливість редагування форм під себе (я розумію це захист від дурака але є люди які щось патрают в цьому)

Не тільки від дурака. Відкомпільована база працює стабільніше. Зареєструйтесь будь ласка.


З повагою.
 
лікар Андрій травматологДата: Понеділок, 09.11.2009, 09:19 | Повідомлення # 8
Група: Гості





Quote (HOUSE)
Можна детальніше ? Код можна вставити за допомогою кнопки біля поля з шифром. Не приймете участь в перекладі ?

Я мав на увазі не вставлення коду, а набравши сам код в поле підставлявся діагноз по МКХ10 з можливістю редагування його під конкретного пацієнта
- на рахунок МКХ10 на українській мові в електронному форматі я звертався на сайт статистики де вони продають його в бумажному вигляді мені відмовили) а також знайшов його на сайті likar.org.ua але надати мені в електронному вигляді теж відмовились (українська щирість) тому залишається можливість сканування самої книги з подальшою обробкою(Finereader) або здерти з сайта likar.org.ua( але у них дуже дуже повільний він) в ручному режимі або Offline Explorer, Teleport Pro, WebCopier
 
HOUSEДата: Понеділок, 09.11.2009, 09:50 | Повідомлення # 9
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (лікар Андрій травматолог)
на рахунок МКХ10 на українській мові в електронному форматі я звертався на сайт статистики де вони продають його в бумажному вигляді мені відмовили) а також знайшов його на сайті likar.org.ua але надати мені в електронному вигляді теж відмовились (українська щирість) тому залишається можливість сканування самої книги з подальшою обробкою(Finereader) або здерти з сайта likar.org.ua( але у них дуже дуже повільний він)

Краще з сайту МОЗ (все ж, офіційно). Це приблизно 12 000 нозологій. 600 назв я "ручками" перекладав 2 дні (по декілька годин). Якщо скопіювати назви і коди, викласти в певному форматі - можна в базу добавити автоматично (вже думав про написання програмки). На рахунок "щирих українців" - згоден. Чомусь, легше спілкуватись з іншими країнами.
PS. Дякую за реєстрацію. Читайте особисті повідомлення.


З повагою.
 
HOUSEДата: Понеділок, 09.11.2009, 11:49 | Повідомлення # 10
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (HOUSE)
Я мав на увазі не вставлення коду, а набравши сам код в поле підставлявся діагноз по МКХ10 з можливістю редагування його під конкретного пацієнта

Чудова ідея. Можна зробити трошки інакше: із списку діагнозів фідфільтруються тільки ті, що відповідають шифру. Реалізація проста - ввести до діагнозів шифр, і фільтр пошифру.


З повагою.
 
AndrejДата: Понеділок, 09.11.2009, 16:24 | Повідомлення # 11
Прохожий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Статус: Offline
куда можу вислати свою базу яку звичайно я робив під себе в Acces2000 v Win98) тому хотів би бачити вашу розробку і під 2000(щоб покласти на старі машини)
 
HOUSEДата: Понеділок, 09.11.2009, 16:29 | Повідомлення # 12
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Andrej)
куда можу вислати свою базу яку звичайно я робив під себе в Acces2000 v Win98) тому хотів би бачити вашу розробку і під 2000(щоб покласти на старі машини)

З 2003 можете перетворити в 2000 аксесом. На старих буде працювати і така - пробував під 2007 рантаймом.
Не забувайте переглядати Особисті Повідомлення !


З повагою.
 
AndrejДата: Понеділок, 09.11.2009, 17:01 | Повідомлення # 13
Прохожий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Завантажив галочку не для перегляду не знайшов)

Quote (HOUSE)
З 2003 можете перетворити в 2000 аксесом. На старих буде працювати і така


неможливе перетворення, функція із за мде формату відключена в 2003акссесі
пробував на роботі запускати під 2000 незапускається тестую поки що дома)
 
AndrejДата: Понеділок, 09.11.2009, 17:10 | Повідомлення # 14
Прохожий
Група: Перевірені
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Quote (Andrej)
під 2007 рантаймом

на 98 винде неможна встановити , а 2003 офис також дуже тормозить вин98, я перепробував повсякому) (самий найлутший це 2000 офіс для старих і не тільки машин))
 
HOUSEДата: Понеділок, 09.11.2009, 17:17 | Повідомлення # 15
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Andrej)
на 98 винде неможна встановити

Поміняйте інтернет експлорер на 6. 2003 рантайм буде працювати. Пошукаю. Десь повинен бути. Ваша програмка класна, простенька. Не хочете її викласти ? Зараз вона недоступна для загалу. ОП прочитали ?


З повагою.
 
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Удосконалення (Удосконалення бази)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов