Вівторок
14.05.2024
02:52

Удосконалення - Сторінка 3 - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Удосконалення (Удосконалення бази)
Удосконалення
HOUSEДата: Середа, 24.03.2010, 20:09 | Повідомлення # 31
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Не в цій версії. Не зможуть оновлюватись інші користувачі. sad
Варто зробити гілку форуму для відбору не реалізованих удосконалень - для написання нової версії. wacko
А поліклінічний огляд хіба не вміщається при друці на одну сторінку ?


З повагою.
 
ЛанаДата: Вівторок, 30.03.2010, 20:03 | Повідомлення # 32
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
А чому я не можу внести онкоогляд у карту хворого 44 років? У нас згідно якогось наказу вимагають це обстеження у чоловіків з 35 років. У вас інші вимоги? surprised

Удачі!
 
HOUSEДата: Вівторок, 30.03.2010, 21:00 | Повідомлення # 33
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Лана)
А чому я не можу внести онкоогляд у карту хворого 44 років? У нас згідно якогось наказу вимагають це обстеження у чоловіків з 35 років. У вас інші вимоги?

В описі є, при потребі, дослідження передміхурової залози. Онкоогляд відмічаєм тільки у жінок. Тому в програмі блокується поле онкоогляду для чоловіків. Якщо потрібно - розблокую.


З повагою.
 
ЛанаДата: Середа, 31.03.2010, 01:10 | Повідомлення # 34
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Обстеження простати сама не проводжу, у нас є фельдшер для проведення онкоогляду чоловіків. Та і поняття онкооляду включає і пряму кишку, лімфовузли, шкіру, щитовидку, ротову порожнину, опитування по онкоопитувачу, тому вважаю, що не потрібно дискримінувати наших любих чоловіків і розблокувати поле о/о для чоловіків. smile

Удачі!
 
HOUSEДата: Середа, 31.03.2010, 09:14 | Повідомлення # 35
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
ОК smile На вихідних викладу.

З повагою.
 
ЛанаДата: Четвер, 01.04.2010, 20:42 | Повідомлення # 36
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Сьогодні цілий день працювала в АРМ лікаря стаціонару - чудово! biggrin
Але виявились недоречності:
1. при вводі хвороб в дитинстві- вискакують російські слова і змінити я їх не можу.
2. при написанні щоденника щосьсталось при написанні дати: видає помилку (скрин зробила, а як відправити Вам - не знаю).
3. При виборі "зав". уже не можна вибрати просто "щоденник"- видає помилку, бо "щоденник" пропадає.
4. Видались "важкими"для очей кольори ССС та ОД. cry
5.план обстежень теж чомусь розкидає не в порядку вибору, а як йому (чи Вам surprised ) захочеться - вибираю першим ЗАК - а друкує НВsAg, Б/х взагалі до купи зібрати не можу. wacko
P.S. Дякую за оновлення! smile


Удачі!
 
HOUSEДата: Четвер, 01.04.2010, 20:47 | Повідомлення # 37
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1. Подивлюсь.
2. Прикріпити файл (кнопка "Вибрати")
3. Просто витерти (залишити порожнє місце)
4. Пропонуйте варіанти smile
5. Сортує по алфавіту.


З повагою.
 
ЛанаДата: Четвер, 01.04.2010, 22:48 | Повідомлення # 38
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Дякую за довіру! Може вдасться переслати і вияснити, яку я шкоду наробила з моїми щоденниками! wacko
Прикріплення: Doc2.docx (178.0 Kb)


Удачі!
 
HOUSEДата: Четвер, 01.04.2010, 22:58 | Повідомлення # 39
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Деколи така помилка виникає. Тимчасове рішення: витерти дату і ввести заново. wacko
Дату краще міняти після заповнення щоденника. smile


З повагою.
 
ЛанаДата: П`ятниця, 02.04.2010, 21:04 | Повідомлення # 40
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Протестувала оновлення,дякую. Є деякі неточності:
1. бажано провідміняти : Виписка з карти стац. хворого;
2. у виписку чоловіка не виводиться той самий о/о;
3.ЯКБИ ЩЕ У ВИПИСКУ ВИВОДИЛИСЬ хоч назви препаратів, якими лікували у відділенні;
4. чомусь не можу розділити на абзаци текст виписки (скарги, об"єктивно, аналізи, обстеження), у локальному статусі вписала криз, а він у виписку не потрапив. doctor
5. У підписі виписки чомусь Намед замість НаЧмеда (оЧепятка) tongue
А взагалі то працювати нормально.Удачі Вам у вашому альтруїстичному пориві! smile


Удачі!
 
HOUSEДата: П`ятниця, 02.04.2010, 21:56 | Повідомлення # 41
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1, 2, 4 - виправлено.
5. Намеда замінив на заступника головного лікаря з лікувальної роботи. tongue
PS. Ви також багато робите - тестування надзвичайно важка і кропітка справа. cool
Добавив шаблончик найбільш вживаних аналізыв в епікриз. smile


З повагою.
 
ЛанаДата: Субота, 03.04.2010, 20:06 | Повідомлення # 42
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Добрий вечір! Дякую за чергове оновлення tongue Виписка вже майже нормальна. аби ще розділ "Проведено лікування:" добавити і з"єднати з назвами препаратів у листку призначень.
1.Чомусь тричі натиснула "інші обстеження" і вони тричі продублювались у виписці. sad і не можу видалити лишні.
2. поміняйте ,будь-ласка, "хОврий виписаний " на "хВорий", бо у кожному оновленні приходиться виправляти.
3.чомусь знову виникають проблеми із вводом дати ВІЛ - такі ж Як і в щоденниках -"не вдповідає формату вводу" wacko
4. У виписку не виводиться слово "о/о".
У мене від програми дуже позитивні ємоції smile


Удачі!
 
HOUSEДата: Субота, 03.04.2010, 22:22 | Повідомлення # 43
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1. Добавлю кнопочку для внесення. У виписці можна все видаляти / редагувати як у ворді.
2,3 - Виправив, дякую. (ще не викладав на сайті)
4. Виводиться, якщо заповнена дата. tongue
PS. Під кнопочкою "Первинний огляд" є кнопочка "Лікування". Потестуйте, будь ласка. Якщо все влаштовує - добавлю у виписку. smile
PPS. Біля багатьох полів для введення дати є кнопочка з календариком. Вводити дати за допомогою календарика деколи зручніше. wacko


З повагою.
 
ЛанаДата: Неділя, 04.04.2010, 19:33 | Повідомлення # 44
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Христос Воскрес! Здоров"я,удачі і здійснення всіх Ваших мрій!
1.Вирішила трохи попрацювати і додивилась, що в даті ВІЛ вводиться 2020 рік і при зміні в календарику у вікні змін не відбувається sad ;
2. Не можна змінити бали GSC;


Удачі!
 
HOUSEДата: Неділя, 04.04.2010, 19:49 | Повідомлення # 45
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Воістину воскрес !
1. Подивлюсь. Не хотілось сьогодні програмувати.
2. Бали рахує автоматично, в залежності від вибраної реакції на подразники. smile


З повагою.
 
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Удосконалення (Удосконалення бази)
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов