Вівторок
14.05.2024
16:35

Удосконалення - Сторінка 5 - Форум лікарів

[ Головна · Учасники · Правила форуму · Пошук · Нові повідомлення ]
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Удосконалення (Удосконалення бази)
Удосконалення
HOUSEДата: Середа, 07.04.2010, 20:50 | Повідомлення # 61
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Виправлю. Без проблем. cool

З повагою.
 
ЛанаДата: Четвер, 08.04.2010, 05:33 | Повідомлення # 62
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Доброго ранку! Як можна написати щоденник заднім числом, щоб не вискакувала сьогоднішня дата? чи потрібно набирати щодня? у мене не виходить: при наборі першого щоденника дати не видно, а в роздруковці виявляється, що це сьогоднішня дата, починаю змінювати дату - видає помилки, або виходять кілька однакових щоденників, при видаленні яких залишаються підписи ,а буває і дати (бо при видаленні дати знов видає помилку wacko ). Як мені навчитись робити правильно і швидко?
P.S. Відчуваю себе в"їдливою, нудною і вредною Бабою-Ягою (ще й тупуватою tongue )


Удачі!
 
HOUSEДата: Четвер, 08.04.2010, 08:38 | Повідомлення # 63
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Просто замінити дату на потрібну. При закритті форми або друкуванні щоденники посортуються по порядку. Дату видаляти не можна. Підправив функцію видалення порожніх щоденників, додання нових препаратів у формі лікування.
PS. Правильно і швидко - не знаю. Потрібно вдосконалювати програму, робити її більш інтуїтивною. Ваше тестування допоможе !


З повагою.
 
ЛанаДата: Четвер, 08.04.2010, 19:45 | Повідомлення # 64
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
1.У розділі " рекомендаціЇ" не зміноється стать пацієнта : У жінок пише в роздруковці : "ХоВрий виписаний з поліпшенням". sad
2. як я можу видалити "пробного " пацієнта із переліку : вимагається введення паролю, але якого? ні Ваш ні мій не підходять. surprised
3. чому вулиця виноситься під якимсь номером у "подробно"? а назву треба вибирати повторно? smile
4. щоденники ніби періодично піддаються опрацюванню.З"явилась надія,що зможу приборкати цю "стихію" biggrin


Удачі!
 
HOUSEДата: Четвер, 08.04.2010, 20:02 | Повідомлення # 65
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1. Подивлюсь щр трапилось. sad Переставляю вікна smile
2. 512512
3. Багато інформації вноситься під цифрами для зменшення розміру бази. Знову якийсь глюк.
4. smile


З повагою.
 
ЛанаДата: Четвер, 08.04.2010, 20:22 | Повідомлення # 66
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Дякую за пароль. а для відміни виписки такий самий, чи інший? smile

Удачі!
 
HOUSEДата: Четвер, 08.04.2010, 20:23 | Повідомлення # 67
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Всюди однаковий smile

З повагою.
 
HOUSEДата: Субота, 10.04.2010, 14:35 | Повідомлення # 68
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Лана)
4. Ваш шаблон додаткових обстежень добрий, але щоразу приходиться його коригувати бо деякі обстеження у нас не виконуються, деякі є такі, яких немає у шаблоні. Не можете дати можливість на основі Вашого шаблону створювати свої, які можна було б використовувати не в одного пацієнта?

Якщо відредагувати обстеження (видалити не потрібні та добавити інші) і натиснути кнопочку "Зберегти як шаблон" відкриється форма збереження шаблону. Якщо ввести вже існуючу назву шаблону - обстеження в ньому зміняться і Ви отримаєте свій шаблон. smile
PS. Помилки з вулицею і статтю виправив. wacko


З повагою.
 
ЛанаДата: Субота, 10.04.2010, 19:57 | Повідомлення # 69
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Скажіть, будь-ласка, а той шаблон обстежень, який додається, ніяк не можна підписувати? по назвах хвороб, наприклад, так, як шаблон у плані лікування? Для кожної групи хвороб - свій!
А ще було б добре і на інструментальні обстеження кнопочку.Відкриваєш , а там і опис ЕКГ, і УЗД, і РВГ,І Спірографія, і капіляроскопія, Рентген! А ще я УЗД серця роблю. cool
Я забагато хочу? Просто мрію... Бо людина живе, поки мріє. А коли мрії закінчуюються, то навіщо жити? smile


Удачі!
 
HOUSEДата: Субота, 10.04.2010, 20:23 | Повідомлення # 70
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Поки що не можна - потрібно буде робити нову несумісну версію. sad
Напишіть що ще добавити - повний текст. Допишу. smile


З повагою.
 
ЛанаДата: Середа, 09.06.2010, 20:44 | Повідомлення # 71
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
Доброго вечора! Під час роботи в розділі "видача документів на пост" зіткнулись із такою проблемою: у списку виявляється один медикамент кілька разів, але різна його кількість (наприклад : дімедрол 10 амп, 20 амп, 60 амп), але занесені (отримані) в різні дні і за різною ціною. Але у списку видачі не видно ні дати ,коли отримані, ні ціни і тому не знаєш що коли заніс і що коли видав і з яким списком працюєш wacko . У зв"язку з цим питання - чи не можна внести графу "дата отримання" і "ціна" у розділ видачі?
І ще я не зрозуміла яким чином я можу перевірити термін придатності через деякий час після отримання, а не тільки при отриманні ліків? smile wacko Дякую за увагу і допомогу smile


Удачі!
 
HOUSEДата: Четвер, 10.06.2010, 07:57 | Повідомлення # 72
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
1. Можна. smile
2. Потрібно буде зробити. Не реалізовано. sad


З повагою.
 
ГістьДата: Неділя, 27.06.2010, 13:19 | Повідомлення # 73
Група: Гості





Скажите, а русский интерфейс у программы имеется? Работает хорошо , но как говорят совершенству нет предела.
 
HOUSEДата: Неділя, 27.06.2010, 13:25 | Повідомлення # 74
Профі
Група: Адміністратори
Повідомлень: 451
Статус: Offline
Quote (Гість)
Скажите, а русский интерфейс у программы имеется?

Нет. Смотрите АРМ врача. Прекрасная русскоязычная программа Кривули А.В..


З повагою.
 
ЛанаДата: Четвер, 04.11.2010, 05:25 | Повідомлення # 75
Профі
Група: Модератори
Повідомлень: 416
Статус: Offline
А можна до розділу "записати щоденник" прикріпити календарик, бо в перших двох щоденниках дату доводиться вводити вручну, sad , чи може я щось не так роблю? А як справи із формою звітів по медикаментах, ще не дійшли руки? smile surprised

Удачі!
 
Форум лікарів » Програми для медиків » АРМ лікаря стаціонару » Удосконалення (Удосконалення бази)
Пошук:


Послуги сайту надаються без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик.
Всі представлені матеріали і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
Представлені на сайті матеріали призначені для фахівців охорони здоров'яі і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду нанесену Вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться по рекомендаціях, даних на сайті.
Ми не гарантуємо того, що вся інформація і матеріали, розміщені на даному сайті, не містять помилок. У разі виявлення неточностей в інформації прохання повідомити про це.

При використанні матеріалів сайту, будемо вдячні за посилання на головну сторінку www.medsoft.ucoz.ua
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов